2. Niemcy – opinie o hotelach
  3. Niemcy – opinie o hotelach
Luther Trail Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Przestronny pokój z pięknym widokiem. Smaczne, obfite śniadania, miły personel, czysto, zapewniony mini -bar w gratisie.”

• „Piekna lokalizacja, ładne otoczenie, rozmaite atrakcje w hotelu, dobre jedzenie (szeroki wybór oferty śniadaniowej i w ramach kolacji). Uprzejma obsługa. Hotel ma swoje lata, jednak jest czysty i zadbany. Mocnym punktem tego miejsca jest fantastyczny widok z restauracji na 12 piętrze.”

• City Hotel Ocena: 9

„Pokój okazał się apartamentem o czterech pomieszczeniach. Sto metrów od hotelu zaczyna się Stare Miasto. Dworzec kolejowy niemal obok (w nocy nic stamtąd nie słychać, bez obaw). Trudno o lepszą lokalizację. Tania restauracja na dole. Mały wybór dań (spory trunków), ale dobrze przyrządzone. Śniadanie bardzo dobre.”

• „Wszystko było super”

• „bardzo wygodny i komfortowy pokój dodatkowo bardzo czysty, spokojna okolica, temperatura tez przyjemna mimo zimnej wiosny, w pokoju wykładzina dywanowa która zawsze jest plusem, nie mam żadnych zastrzeżeń. obsługa też bardzo miła, zdecydowanie polecam.”

• „Cisza i spokój. Obfite śniadanie”

• „Dobre śniadanie. Wygodne łóżko. Czysto.”

• „Hotel pokój personel restauracja personel oceniam 10/10 hotel ma swój urok i bardzo fajny klimat personel przemiły 👌🙌👌”

• „Bardzo smaczne śniadanie, z dużym wyborem potraw. Zawsze świeże pieczywo. Bardzo miła i uczynna obsługa. Dobrym pomysłem jest butelka pysznej wody przy zameldowaniu.”

• Days Inn Dessau Ocena: 8

„Hotel blisko zjazdu z autostrady, wygodny.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Luther Trail