2. Chile – opinie o hotelach
  3. Magallanes – opinie o obiektach B&B i zajazdach
Magallanes Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Isla Yu Patagonia Ocena: 10

„Cały obiekt bardzo przyjemny, pokoje ciepłe, duża łazienka z pełnym wyposażeniem, podobnie kuchnia. Niczego nam nie brakowało. Śniadanie bardzo smaczne, kawa, herbata. Bardzo uprzejmy właściciel. Postanowiłyśmy zostać jedną dodatkową noc i zaproponował nam pokój w swoim nowym hotelu, gdzie byłyśmy same. Bardzo polecamy!!”

• Hostal Ochen Ocena: 10

„Znakomita lokalizacja w pobliży dwóch głównych placów miasta. Wygodne pokoje i czyste łazienki”

• „Przemiły i pomocny właściciel i piękny dom.”

• „Obiekt położony bardzo blisko terminalu autobusowego; idealny na nocleg w drodze pomiędzy Puerta Natales a Ushuaią. Wszytko czyste, w miarę komfortowe. Wyjeżdżaliśmy wcześnie, więc otrzymaliśmy śniadanie w lunchboxie - rewelacja. Dla mnie raczej guesthouse niż hostel.”

• Casa Celeste Ocena: 10

„Super miejsce, super wlasciciel i super sniadaniem. A nsjlepszy byl kot... :-)”

• El Sendero Ocena: 10

„Wszystko! Począwszy od miłego i pomocnego personelu (Pani mówiła tylko w języku hiszpańskim, ale przy recepcji podany jest numer telefonu do Pana, z którym można porozmawiać przez WhatsApp w języku angielskim), Pokoje bardzo czyste, woda gorąca, dużo miejsc do zaparkowania przed hostelem. Super widoki z dobrze wyposażonej kuchni, w której można przyrządzić sobie jedzenie o każdej porze dnia i nocy. W hostelu przytulnie urządzone części wspólne - z wygodnymi kanapami, kominkiem i TV. Bardzo polecamy ten hostel. Świetny stosunek ceny do jakości! Super śniadania :)”

• „Pokój jest przestronny, obsługa miła, spokojna okolica, kuchnia do dyspozycji gości”

• „Dobry hostel o rodzinnej atmosferze. Obiekt położony blisko terminalu autobusowego i oddalony na odległość krótkiego spaceru od ścisłego centrum. Zapewnia bezpieczne i bezpłatne parkowanie.”

• „Bardzo ładny widok, przytulna sypialnia i oczywiście bania do ogrzania się po trekkingach.”

• Xalpen B&B Ocena: 9

„Wszystko w porządku. Blisko dworca autobusowego, co jest plusem gdy się wyjeżdża o 7 rano do Torres del Paine. Można przechować bagaż, 3000 pesos za dzień.”

30 Najlepszych Obiektów B&B i Zajazdów w regionie Magallanes

na podstawie 18 446 Opinii o Obiektach B&B i Zajazdach na Booking.com