2. USA – opinie o hotelach
  3. Maine – opinie o hotelach
Maine Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Bardzo wygodne, duże pokoje. Kosmetyki, lodówka, mikrofalówka, dużo miejsca. Przemiła obsługa. Dostępna cały czas kawa, herbata i woda.”

• „Podobał mi się pokój - był duży, z częścią kuchenną i bardzo wygodnymi łóżkami.”

• „Czynny basen z słona wodą. Lokalizacja z widokiem na ocean. Duży parking .Blisko do Parku Akadii”

• The Francis Hotel Ocena: 10

„Super miejsce! Bardzo klimatyczne - budynek jak z amerykańskich filmów (mi przypominał hotel z Gilmore girls :) Pokój świetny - duży, z klimatyzacją, ładna łazienka. Personel bardzo uprzejmy i pomocny - doradza co zobaczyć, co zwiedzić, udostępnia mapy Portland. Naprzeciwko hotelu znajduje się śniadaniownia - codziennie ustawiają się do niej kolejki - wszystko jest tam bardzo pysze!”

• „Fajny klimat, ciekawe miejsce”

• „Było czysto i wygodnie.”

• „Wszystko super, pozdrawiamy gospodarza to miło usłyszeć ojczysty język :-) pokoje przestronne i w porównaniu do innych moteli super umeblowany. Niczego nam nie brakowało. Blisko do Acadia National Park, w okolicy knajpki gdzie można sobie coś zjeść. Rano kawka na recepcji. Raz jeszcze dziękujemy.”

• Queen City Inn Ocena: 8

„Bylo czysto, dostepne podstawowe rzeczy takie jak kosmetyki w kazience. Do dyspozycji 24 godz. na dibe kawe , herbata i zimne napoje”

• „Bardzo fajny hotel”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Maine