3. Macedonia hodnocení ubytování k pronájmu
Macedonia Autentická hodnocení ubytování k pronájmu od skutečných hostů

• ΠΑΛΗΟΚΤΗΜΑ - Palioktima Průměrné hodnocení: 10

„+ pohodlný prostorný dobře vybavený apartmán, + majitel ochotný, přátelský a vstřícný, + kousek od letiště, + check-in možný i o půlnoci, + majitel nás ochotně dovezl z letiště do apartmánu a druhý den z apartmánu do autopůjčovny za velmi dobrou cenu“

• OLIVE 102 Průměrné hodnocení: 10

„Čisté a voňavé ubytování na super místě. Nemám žádné výhrady. Byli jsme spokojeni a určitě přijedeme zase.“

• Veranda 2-Guest Apartment Průměrné hodnocení: 10

„Všechno pěkné, moderní - oceňuji presovač na kávu, sezení venku.“

• Kamares House Apartments & Studios Průměrné hodnocení: 9

„Výborná lokalita, v okolí dostatek restaurací a supermarketu. Čisté ubytování,blízko pláže. Pláž čistá,vhodná pro děti. V okolí spoustu dalších krásných pláží. Možnost vypůjčení lodi. Též doporučuji.“

• Anastasia's Studios Průměrné hodnocení: 9

„Krásný a moderně zařízený apartmán, 1 ulici od moře a hlavní promenády. S terasou směrem do boku ulice. Na terasu svítí od rána do odpoledne. V pokoji klimatizace. Venkovní rolety zabraňující veškerému hluku z ulice a síť na komáry. Velice kvalitní fén. Velká lednice. Oceňuji mnoho zásuvek. Láhev vína na přivítanou. Hned vedle obchod s potravinami a veškeré restaurace a cokoliv co potřebujete.“

• Paul's studios Průměrné hodnocení: 10

„Pouze okolí“

• G&M Luxury Studios Průměrné hodnocení: 9

„nebyla“

• Funtuki Seaside Apartments Průměrné hodnocení: 10

„Jedná se o nové a nebo zánovní ubytování. K dispozici malý venkovní bazén a posezení kolem bazénu. Dostatečné místo na parkování.“