2. Španělsko hodnocení hotelů
  3. Španělsko hodnocení hotelů
Málaga Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Hard Rock Hotel Marbella - Puerto Banús Průměrné hodnocení: 10

„👍😊“

• Hotel Los Jazmines Průměrné hodnocení: 6

„Krásná lokalita“

• Globales Paraíso Beach Průměrné hodnocení: 9

„Možnost parkování ve dvoře.“

• „skvělé snídaně, bazén a okolí“

• Hotel Riu Costa del Sol - All Inclusive Průměrné hodnocení: 9

„Krásny, rozlehlý hotelový komplex hned u pláže. Personál byl skvělý, velký výběr drinků, pití alko i nealko, káv k dispozici 24 hodin denně. Všude čisto, denní úklid, bazény vyhřívané a čisté, k dispozici ručníky. Pokoj vybavený fénem, varnou konvici, lednicí. Skvělá ala carte italská restaurace, která je jednou za pobyt v rámci all inclusive. Před hotelem promenáda, kterou jde dojít do sousední Benalmádeny se spoustou obchůdku, barů a restaurací, nedaleko je i vlakové nádraží, kterým jde dojet do centra Malagy, letiště 10 min autem od hotelu. Celkově hotel doporučujeme, užili jsme si krásnou dovolenou :)“

• Hotel Zen Airport Průměrné hodnocení: 6

„Umístění - hotel je 10 minut taxíkem od letiště. Bazén je příjemný - škoda, že po 20:30 je již nepřístupný. Náš pokoj byl malý, ale dostačující a moc hezký s malou terasou - bylo by tam příjemné posezení, kdyby v okolí nehlučely pracovní stroje a po celou noc na terase svítilo ostré světlo, takže ani zatemňovací závěsy světlo nepohltily. Všude čistota. Milý a ochotný personál.“

• Sol Guadalmar Průměrné hodnocení: 8

„Snídaně byla výborná, velký výběr jídel, personál skvělý, lokalita perfektní. U hotelu zastávka autobusu přímo do centra Malagy. Pláž začínala přímo u hotelu. Jsme spokojeni.“

• Soho Boutique Equitativa Průměrné hodnocení: 10

„Hezký příjemný hotel v blízkosti centra i přístavu. Byli jsme moc spokojeni. Chtěli jsme levnější ubytování, proto jsme si zabookovali pokoj bez výhledu z okna, což ale nevadí. Pokoj byl hezký, postel pohodlná, televize velká. Překvapením byla koupelna, která byla takřka stejně velká jako ložnice. Nevím proč, nikdy jsem nic takového nezažil, ale proč ne. Sprcha nebyla oddělená od záchodu, byl to celé jeden velký prostor viz fotka. Zajímavá zkušenosti :)“

• Barceló Malaga Průměrné hodnocení: 9

„Velmi bohaté snídaně, ubytování trochu stranou historického centra, ale velmi výhodná poloha hned v blízkosti nádraží.“

• Hotel Palia Las Palomas Průměrné hodnocení: 9

„Hotel je naprosto perfektní. Vše fungovalo na jedničku. Pobyt byl absolvován all Inclusive, takže veškrý konfort ve stravování a očerstvování. Velký čistý bazén, pěkné prostředí, animační programy.“