2. Španělsko hodnocení hotelů
  3. Španělsko hodnocení hotelů
Málaga Autentická hodnocení B&B a penzionů od skutečných hostů

• „Skvělá lokalita. Ubytování jednoduché, ale čisté. Kuchyně vybavená vším. Kousek od ubytování je supermarket.“

• easyHotel Malaga City Centre Průměrné hodnocení: 10

„Po přečtení recenzí zde jsem měla sice strach, nicméně vše výrazně předčilo očekávání a nerozumím negativním recenzím, neboť za mě vše skvělé - pohodlné, čisté pokoje, kousek od centra 😊“

• Pensión Mastil 16 Průměrné hodnocení: 8

„Skvělé umístění. Vyhovoval nám check-in, vše proběhlo dle instrukcí. Pokoj byl čistý, velký, na 3 noci dostačující.“

• Pension Terminal Průměrné hodnocení: 9

„Ocenili jsme recepci otevřenou 24/7 a dobré rady recepčního: skvělé snídaně v paralelní uličce v baru Málaga Fussion. Pokoj s terasou, kousek od dopravního terminálu (vlaky, autobusy, vlak na letiště), jen kousek přes most do staré čtvrti.“

• „Ubytování v dobré lokalitě, za tu cenu a na jednu noc naprosto dostačující. Komunikace byla perfektní, měla jsem problém se dostat dovnitř, ale odpověď přišla rychle.“

• „Vkusne zariadené izby, príjemné prostredie a personál. Boli sme veľmi spokojný.“

• „Čistota, komunikace, self check-in“

• Hostal Virgen Del Rocío Průměrné hodnocení: 9

„Přijeli jsme autobusem z Málagy, hostal je v živé uličce, kde jsou venku stoly restaurací. Náš pokoj aboslutně tichý s oknem do dvora, koupelna se samostatným velkým oknem, světlá a vzdušná, ta se nám moc líbila. Celý penzión v tradičním andaluzském stylu, chodby s tradičním keramickým obkladem, hned za rohem nejlepší bar s tapas El Lechuquita, býčí aréna, staré město se slavným mistem pár kroků. Pěší zóna, moc se nám pobyt líbil, volili bychom opět HOSTAL VIRGEN EL ROCIO“

• Bluebelle Marbella Průměrné hodnocení: 8

„V blízkosti pláž. Lednička na pokoji.“

• Villa Palma Průměrné hodnocení: 10

„Toto ubytování bylo naprosto dokonalé. Cítily jsme se zde jako doma, velmi příjemné prostředí i personál :-). Děkujeme :-)“

Málaga – 30 nejlepších bed and breakfast a penzionů

podle 211 860 recenzí B&B a penzionů na Booking.com