2. Španjolska: recenzije hotela
  3. Španjolska: recenzije hotela
Malaga Province Provjerene recenzije stvarnih gostiju smještaja s doručkom i prenoćišta

• Hostal Alisol Boutique San Pedro Prosječna ocjena: 10

„Objekt je izuzetno dobro opremljen, čist, udoban. Lokacija savršena. Domaćin susretljiv, sve potrebne informacije šalje porukom. Vrhunski profesionalno. Preporučila bih svakome.”

• Rooms Breeze & Sun Prosječna ocjena: 10

„Čist i uredan smještaj između centra grada i aerodroma.”

• New Click & Room Prosječna ocjena: 10

„Udoban smjestaj, super komunikacija sa osobljem, perfektna i efikasna usluga”

• Maria Magdalena - Room 3 Prosječna ocjena: 5

„Ispočetka ništa. Predaleko od postaje autobusa.(Tome je pridonio naš umor). Ali kako je vrijeme odmicalo i mi upoznavali grad, sve nam se više svidjelo. Zapravo smo bili zadovoljni. Nekoliko koraka od svega. Zapravo od centra. Žao nam je bilo otići.”

• Lagunillas St. Prosječna ocjena: 9

„Ugodan objekt, domacini uredno odgovarali na mailove, sve objasnili.”

• „Lokacija”

• Casita Lucero Prosječna ocjena: 10

„Sve je bilo super. Domaćin aktivan i jako brzo odgovori, sve je bilo jednostavno za dogovor. Smještaj je puno bolji nego što smo očekivali s obzirom na cijenu. Putovali smo sa bebom i uvijek očekujem jako čisto, a ovo je bilo odlično! Kuhinja je opremljena i ima sve što zamislite, kupatila se redovno čiste, a sobe jako udobne.”

• Harmony room málaga Prosječna ocjena: 8

„Sve je onako kako je pisalo u vrijeme rezervacije, ništa vise ništa manje. Odlična energija vlasnice stana koja je bila jako ljubazna i dala nam sve potrebene informacije”

• Villa Casa Alta Prosječna ocjena: 10

„Prekrasan objekt sa starinskim rustikalnim karakterom. Prekrasan pogled na okolicu i prelijepo uređena okućnica. Jako lijepo uređene sobe, uredne i čiste. Doručak je bio odličan. Domaćini su bili jako ljubazni i spremni pomoći. U blizini prelijepih gradova Ronda i Setenil.”

• Big room in heart dowtown Prosječna ocjena: 1

„Lokacija je ok zbog trgovackog centra u blizini i mnostvo ugostiteljskih objekata u samoj ulici, ali je ulica vrlo prometna 24/7!”

30 najboljih smještaja s doručkom i prenoćišta u regiji 'Malaga Province'

na temelju 211.772 recenzija smještaja s doručkom i prenoćišta na Booking.com-u