2. Malta – opinie o hotelach
  3. Malta – opinie o hotelach
Malta Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Amnesia Apartment Ocena: 10

„Poleca... Bardzo dobry kontakt z właścicielami przez whatsapp Lokalizacja dobra,blisko do komunikacji miejskiej,plaży,mały sklep zaraz koło wejść, gdzie obsługuje przemiły pan z synem. Większe sklepy Ok.5 minut na piechotę. Wszystko co potrzebne było w apartamęcie Przybory kuchenne, pralka, środki czystości itd. Ogólnie super polecam 😉”

• „W samym centrum La Valetta, wszędzie blisko, główne zabytki na wyciągniecie ręki (dosłownie), klimatycznie, czysta pościel, dobra baza wypadowa i na miasto i na całą wyspę, bo niedaleko jest główny dworzec autobusowy, chociaż i tak najbardziej komfortowo podróżuje się boltem (i niedrogo). Bardzo blisko market spożywczy.”

• „Komfortowy trzypoziomowy apartament z trzema sypialniami i trzema lazienkami, kuchnią, salonem i dużym tarasem. Czysty zadbany maltański dom w spokojnej uliczce. Super lokalizacja w sąsiedztwie St.Elmo przy Valetta Football Club(informacja dla kierowcy) Bardzo dobry kontakt z właścicielem. Polecam.”

• „+Dobry kontakt z obsługą +Lokalizacja”

• Casa San Carlo Ocena: 10

„Klimatyczne miejsce i koci sąsiedzi”

• Sliema Studios Ocena: 10

„Przestronny, wykończony w dobrym standardzie apartament. Szybkie WiFi Netflix i klimatyzacja. Prosty dostęp do budynku na pin. Dobra lokalizacja blisko przystanku autobusowego i promenady.”

• „Obiekt bez dwuch zdan godny polecenia, profesjonalna obsluga, swietna lokalizacja, super ogrod na tyle budynku do posiedzenia z lampka wina.”

• KORZO SUITES Ocena: 10

„Idealna lokalizacja, pokój bardzo czysty i ładnie urządzony, bardzo wygodne łóżka. Na Maltę przylecieliśmy porannym lotem i pokój został nam udostępniony wcześniej niż standardowe godziny zameldowania co bardzo doceniam :) Na balkonie dostępny był stolik i wygodne krzesła, idealne miejsce na relaks. Dodatkowo aneks kuchenny dobrze wyposażony. My korzystaliśmy tylko z ekspresu do kawy i lodówki, ale wszystko co potrzebne to przyrządzenia posiłku jest na miejscu. Na Maltę latamy co jakiś czas i jestem pewne, że następnym razem również wybierzemy Korzo Suites.”

• „Bardzo dobra lokalizacja, nie było problemu z odnalezieniem się czy zamówieniem taksówki. Apartament był bardzo dobrze wyposażony i przestrzenny . Nie za blisko i nie za daleko morza, dzięki czemu nie było zgiełku a spacer był samą przyjemnościa.”

• „Niewiele”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Malta