2. Turcja – opinie o hotelach
  3. Marmara Region – opinie o hotelach
Marmara Region Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Wszędzie blisko - bardzo dobra lokalizacja Niezłe śniadanie Basen bez ograniczeń dla dzieci”

• „Wspaniały pobyt! Dzięki życzliwości właścicieli czułam się zaopiekowana i bezpieczna - ważne bo podróżowałam sama. Pokój czysty i przytulny. Na parterze restauracja rybna - pyszne świeże dania. Świetna lokalizacja.”

• „Wszystko zgodnie z opisem. W naszym pokoju była jakaś awaria, więc na 1 noc zakwaterowano nas w sąsiednim hotelu, a na kolejne dostaliśmy pokój większy niż zarezerwowany. Odbyło się to sprawnie, jedynie pokój miał być gotowy na godz. 11.00 co przy napiętym grafiku zwiedzania mogło być utrudnieniem, ale byliśmy ze znajomymi więc skorzystaliśmy rano z ich gościnności. Śniadania ok, urozmaicony wybór. Dojście do hotelu i z niego na stare miasto ostro pod górę, ale za to blisko do głównych atrakcji. Ogólnie polecam.”

• „Śniadanie, lokalizacja. Bardzo miła obsługa. Prezent powitalny i pożegnalny. Really great!”

• Erzurumlu Hotel Ocena: 10

„Widok na morze Obsługa - chętni do pomocy i pomocni Duży i nowoczesny pokój świeżo po remoncie Szybki internet w całym obiekcie”

• „Jedyne plusy to dobra lokalizacja i śniadanie z widokiem na okolice. Fajnie że była lodóweczka i woda Była winda”

• La Vida Hotel Ocena: 10

„Super lokalizacja.”

• „Wszystko oki byliśmy w 4 motory gospodarz otworzył nam ogród letni tam zaparkowaliśmy i mieliśmy zamknięte motory na czas pobytu”

• Dekalb Hotel Ocena: 10

„Wystrój i wygoda”

• „Ma plus lokalizacja- stosunkowo blisko metra oraz -woda do pocia i zestaw do zrobienia kawy i herbaty, podstawowe kosmetyki a nawet pantofle były.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Marmara Region

na podstawie 1 691 824 Opinii o Hotelach na Booking.com