2. Turecko hodnocení hotelů
  3. Turecko hodnocení hotelů
Marmaris Area Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Myra Hotel Průměrné hodnocení: 9

„skvělý personál, super cena. dobré snídaně.“

• SERİN HOTEL Průměrné hodnocení: 7

„Nejlepší byl personál .“

• Emre Beach & Emre Hotel Průměrné hodnocení: 10

„Vše skvělé absolutně bez chyby inclusive ! Spousty různého jidla včetně zmrzlin alko a nealko nápojů vše velmi rozmanité . Personál má skvělé způsoby stará se o hosty opravdu skvěle i u jídel donesou vám nápoje které si přejete a vše všude opravdu bezplatně. Každý den mají různé programy včetně turnaje v šipkách večer zase večer s hudbou.Nic lepšího jsme nikde nezažily a pokud nejedete přímo v sezóně tak úžasná cena za den a noc inclusive. Co se týče alkoholu tak míchají i různé drinky alkoholické včetně rozlévání tvrdého alkoholu světových značek zdarma.Pokoj krásný čistý denní úklid jen dejte pozor na ztrátu karty na pokoj nebo náramku !Plati se pokuty !“

• Myra Hotel Průměrné hodnocení: 8

„Navštívili jsme tento hotel v zimním období takže jsme moc neočekávali. Pokoj byl fajn, měl i menší terasu s posezením. Koupelna ok, dostatek ručníků, úklid každý den. Malá tv také na pokoji i fungující WiFi v celém hotelu. Venkovní bazén také k dispozici a i v zimním období ho každý den čistili. Nedaleko hotelu je velké nákupní centrum, restaurace, na pláž je to cca 3 minuty chůzí. Snídaně se podávaly vedle recepce, nebyly tak pestré, ale celkem nás v tomto období bylo v hotelu pár, tak to zcela chápu.“

• Pasahan Apartments Průměrné hodnocení: 10

„Krásné a příjemné prostředí okolo bazénu, kde je bar a posezení, kolem stromy s limetkami a mandarinkami a taky malé jezírko s rybičkami. Velmi příjemný a nápomocný personál, ubytování v apartmánu pohodlné, velký balkon (klimatizaci jsme už nepotřebovali). Poloha super, kousíček od moře a hned při hlavní silnici, kde jezdí dolmuš a kolem obchůdky, restaurace, noční život...Rádi přijedeme znovu a děkujeme ♥️“

Marmaris Area – 30 nejlepších hotelů