2. Recenzije hotela u državi TUR
  3. Recenzije hotela u državi TUR
Marmaris Area Proverene recenzije hotela od stvarnih gostiju

• Avlu 4 Ocena gostiju: 8

„Vlasnici su divni i tu su za sve što vam treba. Apartman je vrlo prostran i tačno je da je u njemu stariji nameštaj, ali mi nismo imali nikakvih posebnih problema što se toga tiče. Hotel je na dobroj lokaciji. Cena po kojoj smo iznajmili apartman je vrlo povoljna i sve u svemu jako smo zadovoljni.”

• Sunway club otel Ocena gostiju: 10

„Veoma lepo i tiho mesto, plaza je odmah bukvalno ispred hotela. Cisti apartmani sa top usulugom. Svaka pohvala”

• Rosy Hotel Marmaris Ocena gostiju: 5

„На 5 из 10 баллоа”

• Reis Maris Hotel Ocena gostiju: 9

„Sve”

• SONNEN HOTEL Ocena gostiju: 8

„lokacija, parking, pogled na more”

• „Izvanredno osoblje, ljubazno i stalno raspoloživo, uglavnom barata engleskim jezikom. Hrana potpuno primerena vrsti objekta - ne očekujte vrhunski kvalitet namirnica niti neka skupa jela, ali sve je više nego pristojno i na očekivanom nivou. Parking u garaži = automobil zaštićen od sunca i ostalih vremenskih prilika - izvanredno! All inclusive koncept koji to zaista i jeste. Sobe su odlične, prostrane sa posebnom prostorijom za garderobu i odličnom terasom - zaista komforne. Čišćene izvanredno, higijena odlična. Cena više nego adekvatna za ovu vrstu hotela i usluge.”

• Blue Paradise Apart Ocena gostiju: 10

„Mi smo rentali skuter i obišli sve u 8 dana... Jedan dan smo išli auzom na pamukkale”

• Miray Hotel Ocena gostiju: 10

„Hotel je na dobroj lokaciji. Vlasnik hotela i zaposleni su veoma prijatni i raspoloženi za komunikaciju. Doručak je bio odličan. Sobe su komforne i imaju sav potreban sadržaj.”

• Avlu 4 Ocena gostiju: 10

„Domaćin je veoma ljubazan, proveli smo 7 dana i sve je bilo super”

• Marmaris Park Hotel Ocena gostiju: 10

„Sobe uredne i čiste, maltene se svakodnevno čiste,osoblje prijatno i ljubazno, hrana je bila obilna,fantastična,raznovrsna i uvek sveža,bič bar sa kompletnom ponudom pića i toplih napitaka, bazen koji je u sklopu hotela fantastičan i čist, more čisto i toplo na samo 100 m od smeštajnih objekata.”

30 najboljih hotela u regiji Marmaris Area

na osnovu 21 496 recenzija hotela na Booking.com veb sajtu