2. Francie hodnocení hotelů
Massif Central Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• The Old Hotel Ravel Centre Průměrné hodnocení: 6

„Blízkost nádraží i centra“

• Hotel Lune Etoile Průměrné hodnocení: 8

„Nabídka na snídani, široký výběr.“

• Deltour Hotel Le Puy En Velay Průměrné hodnocení: 7

„Poměr cena kvalita. Naprosto dostačující na přespání.“

• Fasthôtel Clermont-Ferrand Gerzat Průměrné hodnocení: 10

„Nezkutečný a perfektní personál 🫶❤️☺️ jak první den tak i druhy . Obě směny . Až jsem se normálně zamiloval ten den co jsem přijel . Dokonce na mne počkala . A čistota 👌“

• Premiere Classe Clermont Ferrand Centre Průměrné hodnocení: 8

„Moderně zařízený hotel Čistota Parkování v parkovacím domě“

• Hôtel Logis Le Bourbon Průměrné hodnocení: 10

„Příjemný rodinný hotel v historickém domě na náměstí, výborná kuchyně“

• ibis budget Clermont Ferrand Sud Průměrné hodnocení: 7

„Fantasticky personal, ktery byl velmi ochotny pomoci, vsichni usmevavi Pohodlne postele Automaty na piti u recepce Recepce porad otevrena, ocenili jsme obvzlast pri nasem nocnim prijezdu“

• Premiere Classe Clermont Ferrand Centre Průměrné hodnocení: 9

„Low-cost hotel v docházkové vzdálenosti od nádraží, velmi ochotný recepční. Pokoje s jednoduchým, ale dostačujícícm vybavením.“

• Kyriad Clermont Ferrand Nord - Riom Průměrné hodnocení: 9

„Výborná poloha hotelu při dálnici, takže pokud cestujete, ideální na přenocování a příjemné posezení, dobré víno. Při našem pobytu byla hotelová restaurace zavřená, ale bylo možné posedět na terase a otevřená byla pizzerie naproti. Perfektně čisté, pohodlné postele, všichni příjemní, za nás výborná zastávka na cestách! Určitě znovu využijeme.“

• Eklo Clermont Ferrand Centre Gare Průměrné hodnocení: 8

„Ubytování je čisté, kousek od vlakového nádraží.Pěkná moderní restaurace s terasou.V pokoji byl záchod,umyvadlo a sprchový kout.Postel je dlouhá tak akorát a pohodlná se závěsem,světlem a zásuvkou.Věci si ukládáte do prostorné skříňky.Ubytování nabízí snídani za 8€ a také placené parkování v garáži za 8€.Recepce je přímo na baru v restauraci v prvním patře,takže venku u vstupu musíte zazvonit na zvonek.“

Massif Central – 30 nejlepších hotelů