2. Mexiko hodnocení hotelů
  3. Mexiko hodnocení hotelů
Riviera Maya Autentická hodnocení B&B a penzionů od skutečných hostů

• Castillo Tulum Průměrné hodnocení: 9

„Opravdu nádherné ubytování, vše dotažené do detailu Velmi pohodlná postel Krásná koupelna s nejlepším tlakem vody, co jsme kde měli za celé 3 týdny v Mexiku Varná konvice Na chodbě pitná voda Možnost ztlumení světel Vše krásně čisté a voňavé Parkování kdekoliv před domem“

• Jaakbal Tulum Průměrné hodnocení: 9

„Nádherný, čistý a voňavý pokoj s velkou sprchou. Skvele vybavena kuchyně a úžasná,přátelská majitelka. Koupili jsme si u ni i dárečky domu.“

• Casa Kayab Průměrné hodnocení: 5

„Tiche a klidne ubytovani primo na plazi u more. Pekne vychody a zapady slunce, pohledy z pokoje a terasy na more. Pratelsky personal.“

• Anana Coliving Průměrné hodnocení: 8

„Cena a lokalita.“

• Zamunda Garden View Průměrné hodnocení: 10

„Krásné, tiché místo. Nedaleko centra. Krásná zahrada. Milá Erica, která vám vždy ochotně pomůže 😁👍😁.“

• „Fantastická hostitelka, krásné prostředí v resortu se super bazénem, vynikající snídaně uvařila hostitelka dle přání, stacila na celý den. Opravdu doporučuji, nás nejlepší pobyt v Mexiku, zůstali jsme 5 dní. Nádherná pláž na šnorchlování v dosahu pár minut s kolektivo“

• Kika Studios Průměrné hodnocení: 9

„Krásná terasa, kde jsme snídali a večer sedávali u piva😉“

• Casa Mango Průměrné hodnocení: 7

„Ubytovani bylo na kraji maleho mestecka, citili jsme sw uz jako v dzungli. Utulne chatky i prostredi. Fantasticka snidane vcetne vyborne kavy.“

• Maya Vacanze Playa Alegria Průměrné hodnocení: 10

„Location“

• Hotel Amar Inn Průměrné hodnocení: 9

„Hotel je velmi útulný, náš pokoj byl velmi hezký a čistý. Majitel i recepční byli velmi milí, nápomocni ke všemu, co jsme potřebovali a snídaně byla skvělá. Co nás mile překvapilo bylo městečko, to se nám velmi líbilo. Nepřeplněné, hezké restaurace i možnosti nákupů a večerních procházek.“

Riviera Maya – 30 nejlepších bed and breakfast a penzionů

podle 9 735 recenzí B&B a penzionů na Booking.com