2. Austria – opinie o hotelach
  3. Austria – opinie o hotelach
Mayrhofen-Hippach Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Hotel oraz personel wspaniały. Basen zewnętrzny w marcu z idealną temperaturą wody , super spa . Po sezonie było mało gości a wszystkie atrakcje były czynne. Winda zewnętrzna z na kartę - super dla nocnych gości .”

• Haus Tasser Ocena: 10

„Bardzo mili właściciele. Obiekt czysciutki. Ma wszystko, co potrzeba. Cisza i spokój. Polecam.”

• „Super lokalizacja. Nowoczesne pokoje. Wszystko pięknie rozpisane, wejście na kody.”

• „Rodzinna atmosfera”

• „Idealna lokalizacja,na głównej ulicy , jeśli komuś nie przeszkadzaja halasy do 5 rano z pobliskich pub.”

• „Śniadanie urozmaicone , wszystko bardzo wysokiej jakości . Wspaniały życzliwy personel ! Całkowicie spełnił moje oczekiwania”

• „Bardzo dobre jedzenie. Śniadanie i obiadokolacja spokojnie wystarczają na cały dzień (na stoku kupowaliśmy tylko w ramach przerwy jakąś kawę lub herbatę, względnie frytki). Do Zillertal Arena 5 minut samochodem, a po nartach codziennie sauna (ta w obiekcie, wliczona w cenę, całkiem przyzwoita). Super! Byłem z żoną i dwójką dzieci (jedno świeżo dorosłe, a drugie już prawie) - wszyscy zadowoleni.”

• „sniada nie Ok”

• „Dbałość o każdego klienta, wystrój hotelu, wyśmienite jedzenie, czystość, piękna strefa saun, wypożyczalnia rowerów.”

• „Komfortowy, utrzymany w regionalnym stylu, duży, ale jednocześnie przytulny (jest to kilka połączonych ze dobą budynków). Przestronne i bardzo czyste pokoje, spokojna okolica, bardzo blisko stacji kolei Zillertalbahn. Smaczne i urozmaicone śniadania, doskonała restauracja. Bardzo przyjazny personel, od razu widać, że hotel należy do rodziny, a nie korporacji. Szczególną atrakcją, do tego wliczoną w cenę pobytu, jest strefa spa z basenem na najwyższym piętrze budynku z pięknym widokiem na miasto i otaczające je góry.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Mayrhofen-Hippach