2. Rakousko hodnocení hotelů
  3. Rakousko hodnocení hotelů
Mostviertel Autentická hodnocení ubytování k pronájmu od skutečných hostů

• Schön wohnen beim Stift Průměrné hodnocení: 10

„Krásné a prostorné ubytování přímo pod klášterem v Melku. Bylo by úžasné strávit tu delší čas.“

• Haus Gerstbauer Průměrné hodnocení: 9

„Příjemní majitelé, pěkný pokoj, včetně soukromé zahrádky, naprosté soukromí.“

• Ferienstadl - Hammerau Průměrné hodnocení: 10

„Vše bez chybičky, ubytování odpovídá popisu, milí domácí, prostorné ubytování, společné prostory... Domluvená snídaně z domácích produktů výborná. Všude čisto, důraz na EKO/BIO“

• Ferienwohnung Im Erdgeschoss Průměrné hodnocení: 9

„Pobyt byl zcela bez problémů.“

• Apartment, 3375 Krummnußbaum an der Donau Průměrné hodnocení: 8

„Super po cestě do Chorvatska na motorce. Nemuseli jsme nějak se zařizovat aby jsme stihli se ubytovat. Klíček byl připravený. Vše co bylo potřeba jsme našli po domluvě s majitelem.“

• Haus Lindenhofer Průměrné hodnocení: 10

„čisté, velmi pěkně připravené, výborně vybavená kuchyně“

• Haus Margarete Průměrné hodnocení: 10

„Dům se nachází na klidné místě, skoro na konci střediska. Jak kolem domu, tak v době bylo velmi čisto. V ubytování nám nic nechybělo. Kuchyň byla vybavená vším potřebným. Voda byla vždy teplá, dokonce nám ráno přitopila aniž bychom si o teplo řekli. Balkón je dostatečné velký s křesílky na odpolední kávu nebo lehátky pro poobědový odpočinek. Paní hostitelka byla velice milá, ochotná kdykoliv pomoci. Doporučila nám, kam se máme jet podívat. Mile nás překvapila cukrovím na uvítanou a v průběhu pobytu přinesla upečenou sladkost. Na cestu domů jsme dostali sklenici medu. I když jsme neuměli jazyk, ochotně hledala překlad.“

• Urlaub in Schlossnähe Průměrné hodnocení: 10

„vše bylo vynikající, jako vždycky“

• Ferienwohnung Siloblick Průměrné hodnocení: 10

„Okolí domu, celé prostředí.“

• Ferienwohnung Průměrné hodnocení: 10

„Pekne, ciste, prostorne ubytovani. Kryte parkovani na auto, moznost ulozeni jizdnich kol. Velmi mili pronajimatele. Vyborna oblast na cyklistiku, propojeni primo na Donauradweg. Doporucuji.“

Mostviertel – 30 nejlepších ubytování k pronájmu

podle 13 892 recenzí ubytování k pronájmu na Booking.com