2. Austria – opinie o hotelach
  3. Austria – opinie o hotelach
Mühlviertel Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Gasthof Pammer Ocena: 10

„Bardzo czysto,super jedzenie.Miły właściciel.”

• Haus Kloibhofer Ocena: 10

„Mieszkanie bardzo czyste. Dojechaliśmy rowerami podczas deszczowego dnia. Właścicielka włączyła ogrzewanie dzięki czemu mogliśmy wszystko wysuszyć. Polecam.”

• „Pięknie zlokalizowany dom poza centrum Linzu, ale o kilka minut dojazdu samochodem. Duże pokoje, ale maleńka kuchnia i łazienki. Widok z tarasu na rzekę i okolicę. Bezpieczny parking dla samochodu na terenie obiektu.”

• Hauerwirt Ocena: 10

„Był to dla mnie bardzo miły pobyt. Rozpoczynając od miasteczka, bardzo urokliwego z pięknymi widokami a kończąc na bardzo wygodnym pokoju . Rano zjadłem pyszne śniadanie i ruszyłem w dalszą podróż. Szefowa z dużym zaangażowaniem podchodzi do każdej sprawy tak samo jak i pani na recepcji....( dziewczyna w okularach) 🙂z którą nie zdążyłem się pożegnać. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś tam wrócę....”

• „Fajny pensjonat. Wygodne łóżka w pokoju. Dobre śniadanie serwowane o ustalonej godzinie. Dużo miejsca do bezpłatnego parkowania, nawet dla busa. Rewelacyjna cena. Zameldowanie i wymeldowanie całą dobę.”

• „Super świeże i bardzo pyszne :)”

• Gasthof Manner Ocena: 8

„Sympatyczny personel”

• „Przeogromne mieszkanie na piętrze domu. 3 sypialnie, duży salon, balkon, łazienka i toaleta. Bardzo duży korytarz w którym przechowaliśmy rowery. Bardzo miła pani obsługująca, pozwoliła nam nawet zostawić rowery i sakwy na balkonie trochę po zakończeniu doby hotelowej. Blisko trasy rowerowej wzdłuż Dunaju. W okolicy spory sklep i stacja benzynowa z sklepem spożywczym czynnym do późna.”

• „Lokalizacja była wspaniała. A lokalna ryba w restauracji, przepyszna.”

• Haus Kloibhofer Ocena: 10

„przemiła gospodyni, pyszna kawa z rana ze śniadaniem, bardzo czysto w pokoju, parking pod domem, blisko do centrum, piękna okolica”

25 Najlepszych Obiektów B&B i Zajazdów w regionie Mühlviertel

na podstawie 6 234 Opinii o Obiektach B&B i Zajazdach na Booking.com