3. Murcia – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Murcia Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Śniadania we własnym zakresie, kuchnia b. dobrze wyposażona.”

• „Bardzo miły właściciel, byliśmy bardzo późno, nie było problemu z przekazaniem kluczy.”

• „Lokalizacja, sposób przekazania kluczy, kontakt z właścicielem”

• „Położenie w samym centrum Duże mieszkanie w pełni wyposażone”

• Villa Rose Ocena: 10

„Bardzo dobry kontakt z Gospodarzem. Zmieniła nam się godzina odlotu - Gospodarz, bez problemu, bezpłatnie przedłużył nam pobyt w swoim apartamencie.”

• „ok.”

• „Czysty dom, dobrze wyposażony. Bardzo miły i pomocny gospodarz. Super lokalizacją, szybki dojazd do Murcji, Kartageny i La Manga”

• „Nowoczesny duży apartament, czysty, z widokiem na morze i wesołe miasteczko dla dzieci ( głośno ). Wyposażenie apartamentu dobre. Brak ręczników/foteli na plażę - to problem trzeba kupić. Brak suszarki do włosów. W okolicy sklepy/ kawiarnie.”

• „Wyjątkowo czyste, wygodne i przytulne mieszkanie. Fajna sypialnia, dobrze wyposażona kuchnia i wszystkie sprzęty zupełnie nowe. Świetny kontakt z gospodarzem, który przesłał jasne i dokładne instrukcje i pozwolił nam zostać dłużej w dniu wyjazdu. Największym atutem tego miejsca jest lokalizacja—kilka minut spacerem do dworca autobusowego i kilka minut do największych atrakcji. Lokalizacja w samym sercu miasta, a jednocześnie cicho i spokojnie. Zdecydowanie wrócimy :)”

• Casa Poeta Pelayo Ocena: 10

„Ciekawe wnętrza”