2. Recenzije hotela u državi ITA
  3. Recenzije hotela u državi ITA
Murđa Proverene recenzije hotela od stvarnih gostiju

• Borgo Canonica Ocena gostiju: 10

„Sve je savrseno. Definitivno pogodno za odmor sa djecok. Pravo uzivanje u prirodi. Osoblje preljubazni, dorucak savrsen.. sve je cisto… mirise… Definitivno cemo se vratiti na duze, nazalost bili smo samo jednu noc”

• Hotel Residence Federiciano Ocena gostiju: 10

„Sve mi se dopalo u ovom hotelu, preljubazno osoblje,odlicna usluga,savrsen dorucak sa velikim izborom hrane, ciste sobe,veliki kreveti u kojima smo se bas naspavali i odmorili od predhodne dnevne ekskurzije po gradovima Puglie. Necete se pokajati ako izaberete ovaj hotel.”

• Semiramide Palace Hotel Ocena gostiju: 9

„Vrlo prijatan i čist hotel sa ljubaznim osobljem. Sobe su prostrane, čiste i udobne. Dorucak je raznovrstan i ukusan. Ovaj hotel ima i svoj parking sto nam je mnogo značilo. Lokacija je odlična za obilazak cele regije.”

• Micca House Ocena gostiju: 10

„Savršeno dobro pozicioniran objekat. Blizu istorijskog centra a ipak u potpuno mirnoj ulici. Vrlo ljubazni i predusretljivi domaćini. Pomogli su nam oko taksi transfera.”

• Gaia Ocena gostiju: 10

„Lokacija je baš ona koju smo želeli. Oko kuće puno zelenila. Parking u dvorištu. Ljubazna domaćica.”

• Grand Hotel Olimpo Ocena gostiju: 10

„Mirna lokacija na 10 minuta hoda od atrakcije. Kvalitetan smeštaj, prostran apartman jako lepo opremljen, udobni kreveti, prostrano kupatilo. Doručak odličnog kvaliteta, skromnijeg izbora, parking i garaža”

• Hotel Lanzillotta Ocena gostiju: 9

„Hotel se nalazi u centru . Sobe su udibne i ciste.”

• Hotel Ramapendula Ocena gostiju: 9

„Lokacija hotela je odlicna, osoblje izuzetno ljubazno, hotel nudi sve navedene sadrzaje.”

• Hotel Residence Federiciano Ocena gostiju: 9

„Prostrane sobe, veoma tople, korektan doručak, ljubazno osoblje.”

30 najboljih hotela u regiji Murđa

na osnovu 95 523 recenzija hotela na Booking.com veb sajtu