2. Italija: recenzije hotela
  3. Italija: recenzije hotela
Murgia Provjerene recenzija stvarnih gostiju smještajnih objekata

• Marghegio' house Prosječna ocjena: 10

„stan je jako lijepo uređen, čist i jako dobro opremljen. Vlasnici su jako ljzbazni i susretljivi. Lokacija odlična, 5 minuta do trgovine, 10 minuta do glavnog trga. Bilo je savršeno. Hvala ❤️”

• Trullo Zia Nina Prosječna ocjena: 2

„Odlična lokacija,rustičan apartman sve čisto jedino može parking da bude problematičan”

• Residence Nazionale Matera Prosječna ocjena: 8

„Odlična lokacija.Moderan interijer.”

• La Casa Di Rosa Prosječna ocjena: 10

„Veliki apartman , uredan , čist, lokacija izvrsna, parking blizu”

• da Nonna Bruna - Luxury Rooms Prosječna ocjena: 10

„Apartman je na mirnoj lokaciji sa svim sadržajima u blizini, iznimno je udoban, a Michaele nas je oduševila svojom gostoljubivosti i korisnim informacijama koje su učinili naš boravak nezaboravnim.”

• La Dimora di Venere Prosječna ocjena: 10

„Sve je bilo savrseno!! Preporuke za objekat”

• La Vernèa Prosječna ocjena: 10

„Perfekt place”

• Casa Nonna Renzina Prosječna ocjena: 10

„Apartman je prelijep, čist, udoban i moderno opremljen u tradicijonalnom truli, udaljen od centra šarmantnog grada Locorotondo kratkotrajnom šetnjom a do Alberobelo je svega oko 9 km. Domaćini su veoma ljubazni, simpatični i na raspolaganju. Apartman je opremljen svim potrebnim za kraći ili duži boravak. Preporučam svim onima koji žele otkriti i istražiti magičnu Pigliju.”

• „Super apartman čist, uredan sve na svom mjestu. Parking osiguran i siguran u krugu zgrade. Domaćini ljubazni. Svaka preporuka.”

• Charming Trulli Prosječna ocjena: 10

„Prekrasna kućica, dobro opremljena kuhinja i sve što je potrebno za boravak, naša kućica je imala podno grijanje, prostrana, domaćin nas je dočekao ljubazno, pokazao grad, čestitao mi je rođendan i dobili smo bolju smještajnu jedinicu.”

30 najboljih objekata u regiji 'Murgia'

na temelju 141.332 recenzija objekata na Booking.com-u