Mykonos Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Due Mari Mykonos Ocena: 10

„Piękne miejsce. Wszystko zadbane i czyste. Manager Virginia bardzo miła i super pomocna, służyła nam pomocą o każdej porze. Chciałbym żeby wszędzie była taka obsluga. Hotel na uboczu, nowy i o wysokim standardzie. Zdjęcia oddają wygląd”

• Zisis Pension Ocena: 10

„Fajny pokoik z łazienką codziennie sprzątany. Christina i Anna ciągle z uśmiechem oferowały pomoc jak również kawę i herbatę. 3 wspaniałe pieski z Giovannim na czele uprzyjemniały spożycie kawy na tarasie. Blisko do przepięknej plaży jak i sklepiku. Zaraz obok tawerna z doskonałym jedzeniem. Pobyt bardzo udany 10/10”

• White Myth Ocena: 10

„Lokalizacja”

• Karboni Hotel Ocena: 10

„w pokojach była kawa, woda, suszarka, kubki papierowe, cukier, wiec można było napić się rano kawy na tarasie 😀 poza tym Pani jest bardzo serdeczna, która prowadzi ten mały hotel”

• „Pokoje z opcją jacuzzi super!!!”

• Zisis Pension Ocena: 9

„Przemily personel ogromny porządek piękna plaża”

• „Super kontakt z hotelem”

• „Bardzo spokojna okolica. Dom bardzo przestronny i komfortowy. Właściciel bardzo miły, uczynny. Serdecznie polecam to miejsce. Blisko plaża i resteuracje.”

• Studio Eleni Ocena: 10

„lokalizacja super! wszędzie blisko! w samym centrum miasta,przy samych wiatrakach,przemiła gospodyni przywitała nas lokalnym winem a pożegnała słodyczami,bardzo pomocna we wszystkim,pokoje są skromne ale czyste i w czasie pobytu były sprzątane,wymieniana pościel i co 3 dni świeże ręczniki,jedyny mały minus to pokoje są nie za duże,ale spędzaliśmy tylko noce w pokojach wiec da się wytrzymać,polecam osobom raczej bez małych dzieci. polecam ❤️”

30 Najlepszych Obiektów B&B i Zajazdów w regionie Mykonos

na podstawie 18 400 Opinii o Obiektach B&B i Zajazdach na Booking.com