2. Holandia – opinie o hotelach
  3. Holandia – opinie o hotelach
Noord-Kennemerland Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• B&B Joeys place Ocena: 10

„wszystko było super”

• „Tam wszystko nam się podoba.”

• „Dobre śniadanie. Miły gospodarz. Czysto i przytulnie choć trochę ciasno.”

• „Bardzo dobra lokalizacja dla turystów, dobrze wyposażona kuchnia.”

• „śniadania ok, różnorodne i w wystarczającej ilości, ale w ciągu reszty dnia brak możliwości skorzystania z kawy, herbaty; obsługa miła”

• „Było wszystko co potrzebowaliśmy.”

• Hoogland aan Zee Ocena: 9

„Bardzo miły właściciel. Żadnego problemu z otrzymaniem faktury. Wygodne łóżka z regulowanym stelażem. Express do kawy, lodówka, czajnik. Tv z Netflixem. Parking miejski darmowy w godzinach 19-10 więc idealnie na jedną noc. Blisko do plaży .Polecam”

• Logeren op Dijk43 Ocena: 10

„Pokój wielkości dwóch hotelowych z aneksem kuchennym i łazienką, bardzo wygodne duże łóżko dwuosobowe, wyjątkowo czysto, obfite śniadanie przynoszone co rano (jajka, pieczywo, sok pomarańczowy, ser, wędlina, masło, musli i jogurt naturalny), na dwie osoby było za dużo, zabieraliśmy kanapki ze sobą (trochę brakowało warzyw). Można było zjeść na świeżym powietrzu tuż nad kanałem (ale było za chłodno jeszcze). Kawa w ilościach dowolnych z ekspresu kapsułkowego, poza tym herbata kilka rodzajów. Codziennie sprzątano! Ręczniki nowe co dwa dni. Miejsce parkingowe, gospodarze bardzo sympatyczni i pomocni, bardzo ciche i spokojne miasteczko.”

• „Znakomita pani Krystyna i jej śniadania.”

• „- przestronne i wygodne miejsce (z częścią wspólną do integracji) - doskonała lokalizacja - bardzo miła właścicielka - przyjemny wystrój - wygląda lepiej niż na zdjęciach w internecie ;)”

20 Najlepszych Obiektów B&B i Zajazdów w regionie Noord-Kennemerland

na podstawie 8 379 Opinii o Obiektach B&B i Zajazdach na Booking.com