2. Británie hodnocení hotelů
  3. Británie hodnocení hotelů
Northern Highlands Autentická hodnocení ubytování k pronájmu od skutečných hostů

• Dolphin View Hillockhead Průměrné hodnocení: 10

„Naprosto ojediné místo pro milovníky přírody a samoty. Fantastický výhled. Moderní, plně vybavený a čistý apartmán. Příjemný majitel.“

• Harbour quay Průměrné hodnocení: 10

„Velmi útulné ubytování v blízkosti centra. Moc se nám tam líbilo, vydrželi bychom déle.“

• Newsagents Flat Průměrné hodnocení: 10

„Ubytování je opravdu výborné. Plně vybavený moderní byt s kuchyní, možnost vyprat i usušit. Výborné! Skvělá komunikace s majiteli, i když jen emailem. Luisa reagovala obratem a ve všem hned poradila. Z našeho pohledu je Lairg ideální místo pro hvězdicovité poznání celého Skotska na sever od Loch Ness. Bydleli jsme 4 dny.“

• John O'Groats Průměrné hodnocení: 10

„Ubytování prostorné, výhled na moře, výborný výchozí bod pro výlety, vana v koupelně, pohodlné postele,“

• Sea View Cabin Průměrné hodnocení: 10

„Naprosto úžasná fantastická chata! Krásně zařízená, spousta užitečných drobností. Terasa s výhledem na pasoucí se ovečky, poníka a mořský záliv. Parkování vez problémů hned u chaty. Líbila se mi možnost stolovat na terase nebo uvnitř u velkého okna. Hned bychom se tam vrátili a mrzelo nás, že jsme si tam nenaplánovali delší pobyt :)“

• Osprey, Longhouse Cottages Průměrné hodnocení: 9

„Ubytovani bylo ciste a plnne vybavene, krasna lokace s vyhledem na jezero, klid a moznost prochazek po okoli“

• Braeside Retreats Průměrné hodnocení: 10

„Ubytování s úžasným výhledem a vířivkou. Chatky jsou krásně zařízené a perfektně čisté.“

• Pleasant Point Holiday Cottages Průměrné hodnocení: 10

„Ubytování bylo velmi prostorné a perfektně vybavené. V kuchyni je luxusní sporák.“

Northern Highlands – 30 nejlepších ubytování k pronájmu

podle 16 288 recenzí ubytování k pronájmu na Booking.com