2. Británie hodnocení hotelů
  3. Británie hodnocení hotelů
Severní Irsko Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Fir Trees Hotel Průměrné hodnocení: 7

„Dobra poloha blizko hlavni silnice a zaroven blizko centra. Skvěla kuchyne v restauraci, velke porce a chutne jidlo a jako desert Guinness.“

• Somerton House Rooms Only Průměrné hodnocení: 10

„Fantastic“

• Number 11 by the Warren Collection Průměrné hodnocení: 7

„Blizka vzdalenost k obchodum a restauracim s restauracim“

• Quarter by the Warren Collection Průměrné hodnocení: 9

„Pila jsem kávu a ta byla dobrá.“

• Belfast International Youth Hostel Průměrné hodnocení: 10

„Perfektní lokalita, nedaleko vlakové i autobusové nádraží a spousta i levnějších prodejniček s potravinami. Skvělý a ochotný personál. Krásný pokoj. Za cenu levnějšího jsme dostali lepší pokoj.“

• AC Hotel by Marriott Belfast Průměrné hodnocení: 9

„Snídaně anglické, velmi dobře připravené. Místo je v perspektivní části města poblíž muzea Titaniku.“

• House Belfast Hotel Průměrné hodnocení: 8

„Snídaně vynikající, výběr z jídelního lístku. Lokalita nedaleko centra. Blízko klidové zóny u botanické zahrady a muzea. Služby v hotelu také skvělé. Hluk z restaurace a baru, na který jsme byli předem upozorněni nebyl v našem pokoji nějak výrazně slyšet.“

• Holiday Inn Belfast, an IHG Hotel Průměrné hodnocení: 9

„Super ubytování, pár minut od centra Belfastu! Vynikající snídaně, kde najdete všechno možný. Pokoje vybavené naprosto vším, není problém si vypůjčit redukci, hotel má vše co byste mohli potřebovat. Personál příjemný, nic nebyl problém. Měli jsme dodávku se kterou jsme nemohli parkovat v parkovacím domě naproti takže nás nechali parkovat na Holiday Inn set down parkovišti.“

Severní Irsko – 30 nejlepších hotelů