2. Švýcarsko hodnocení hotelů
  3. Švýcarsko hodnocení hotelů
Upper Engadin Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Hotel Station Průměrné hodnocení: 7

„Lokalita je dobrá. Fantastický region. U snídaně byly míchaná vajíčka vlažná a na povrchu okoralá.“

• Laagers Hotel Garni Průměrné hodnocení: 10

„Krásný apartmán v blízkosti železniční stanice. Super!“

• Hotel Sonne St. Moritz 3* Superior Průměrné hodnocení: 8

„snidane byla podprumerna“

• Suvretta House Průměrné hodnocení: 10

„Výborná poloha pro lyžování, skvělá škola pro děti, moderni ski centrum pod hotelem.“

• Schloss Hotel & Spa Pontresina Průměrné hodnocení: 9

„Velmi ochotný personál ve všech oblastech. Bohatá snídaně se širokým výběrem předčila naše očekávání. Rovněž velký prostorný pokoj byl pohodlný pro celou naší rodinu. Hotelový bazén a SPA jsou výborným doplňkem po celém dni na lyžích. Určitě doporučujeme tento hotel pro lyžaře, kteří plánují otestovat sjezdovky v St. Moritz.“

• Hotel Steffani Průměrné hodnocení: 10

„Hotelový personál byl naprosto vynikající. Vždy nám vyšli vstříc, pokud jsme něco požadovali. Byli velmi tolerantní k našemu pejskovi, dokonce prokázali výbornou týmovou souhru, pohotovost a velmi dobré vlohy pro sprint, když nám naše psí holčička utekla z pokoje...jsou skvělí a patří jim náš dík.“

• Madulain Lodge @ Werkhof Průměrné hodnocení: 10

„Vyhledy, zarizeni kuchne, lyzarna/kolarna, nabijeci stanice,“

• Hotel Station Průměrné hodnocení: 8

„Hotel station má velmi výhodnou polohu u nádraží a 10 metrů od hotelu začíná spousta běžeckých tratí. Disponuje výbornou restaurací a pizzerií. Má i několik parkovacích míst, které jsou v zimně k nezaplacení. Většina parkovišť má zákaz stání od 4 - 7hod z důvodu úklidu sněhu.“

• Maloja Palace Suites CO2-Neutral Průměrné hodnocení: 10

„Poloha, atmosféra, personál, jídlo, káva“

• Boutique Hotel Cervus Průměrné hodnocení: 10

„Pokoje čisté, personál vynikající, poloha-u sjezdovky!“

Upper Engadin – 30 nejlepších hotelů