2. Norwegia – opinie o hotelach
  3. Norwegia – opinie o hotelach
Oppland Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Ljoshaugen Camping Ocena: 10

„Świetna lokalizacja, piękne widoki, bardzo czysty domek. Co nas bardzo zdziwiło to wspólna ubikacja oraz prysznic, bo były bardzo czyste i nie poczuliśmy żadnego dyskomfortu korzystając z nie. Właściciel też jeż przemiły. Polecamy z całego serca!”

• Scandic Valdres Ocena: 9

„Śniadanie, pokój, balkon.”

• „nie korzystaliśmy”

• „Dobra lokalizacja dla narciarzy biegowych w Lillehammer. Doskonałe i przebogate śniadanie. Wyposażenie pokoju i łazienki raczej średnie, ale mi nie przeszkadzało. Hotel upomina się już o remont.”

• Knuts Hyttegrend Ocena: 10

„Czyste, komfortowe wnętrze, wygodne łóżka, wyposażony aneks kuchenny, przestronny salon, atrakcyjna cena, piękna okolica, ogrzewanie podłogowe to duże zalety tego miejsca. Trafiliśmy na słoneczną pogodę, co sprawiło, że nasz pobyt był bardzo udany. Polecam wszystkim.”

• „Bardzo miły właściciel, świetnie wyposażona kuchnia z jadalnią. Ciepło i wygodnie w domku. Przepiekne widoki. Możliwość zaparkowania motocykla przed wejściem.”

• „Wspaniałe domki, widoki, okolica i towarzystwo”

• „Duża przestrzeń, ładnie urządzone, bezproblemowe zameldowanie i wymeldowanie”

• „Przepiękna okolica, Śnieg w maju. Super obsługa. Budynek przestronny, czysty. Widoki super.”

• Dombås Hostel Ocena: 10

„Bardzo dobra lokalizacja.Pomocna obsługa.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Oppland