2. Recenzije hotela u državi CRO
  3. Recenzije hotela u državi CRO
Ostrvo Pag Proverene recenzije hotela od stvarnih gostiju

• Apartments Vozab Ocena gostiju: 10

„Apartman je kao na slikama, veoma smo zadovoljni čistoćom. Trgovine i plaža blizu, a u gradu ima sadržaja za porodični odmor. Vlasnici su gostoljubivi. Hvala im na divnom boravku!”

• Studios Emma Ocena gostiju: 10

„Ljubaznost osoblja kao i lokacija, opremljenost apartmana. Sve pohvale!”

• Apartmani Mira Ocena gostiju: 10

„Apartman je veoma veoma prostran, ima sve što je jednoj porodici potrebno. Domaćini veoma ljubazni. Mi smo uzeli doručak koji košta 5e i vredi svaki euro, birate i dogovarate se šta ćete jesti...”

• Family Hotel Zanè Ocena gostiju: 10

„Dobra lokacija cistoca i posebno ljubazno osoblje”

• Apartments Cimbal Ocena gostiju: 7

„Ljubazni domaćin,lep pogled sa terase. U suštini odnos uloženog i dobijenog je dobar.”

• Apartmani Luna Ocena gostiju: 9

„Apartman sa lepim pogledom, čist, uredan, opremljena kuhinja, ljubazni domaćini, sigurno bismo se vratili! Plaža je 10-15 minuta peške od apartmana, a prodavnica 10 minuta kolima. Osim wifi signala, koji je slabiji, sve pohvale!!!”

• „Izuzetno ljubazno i profesionalno osoblje-gospodja Sanja zasluzuje posebne pohvale.Lokacija-nekoliko minuta do centra,soba velika i savrseno cista,dorucak odlican.Toplo preporucujem ovaj hotel.Zaista smo se osjecali dobrodoslo,osoblje uvijek spremno da vam bude na usluzi.Ovom hotelu predvidjam i zelim dugo i uspjesno poslovanje.Bili ste divni.Hvala.”

• Apartments Jelena Ocena gostiju: 8

„Lokacija”

• Family Hotel Zanè Ocena gostiju: 10

„Super lokacija, ljubazni personal, osobeno recepcija, sredene i ciste sobe. Sve je bilo super.”

20 najboljih hotela u regiji Ostrvo Pag

na osnovu 10 450 recenzija hotela na Booking.com veb sajtu