2. Kostarika hodnocení hotelů
Cahuita National Park Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Secret Garden Průměrné hodnocení: 8

„Spojení s přírodou“

• Cabinas Arrecife Průměrné hodnocení: 8

„Skvělá poloha blízko národního parku, lednička na pokoji, bazén a parkoviště“

• Piscina Natural on the Sea Průměrné hodnocení: 10

„Nádherné místo v Cahuitě. Zahrada je sama o sobě přírodním parkem přímo u moře. Prostě nádhera. Ubytování jednoduché, ale bezvadné, vč. moskytyér. Kuchyň vybavená. Majitelka s dcerou nám pomohly s jakýmkoliv dotazem.“

• Secret Garden Průměrné hodnocení: 9

„Nádherné a stylové, krásné společné prostory, blízko od vstupu do národního parku.“

• Aldina s Guest House Průměrné hodnocení: 9

„Je to hezké místo , úžasný majitelé . Bohužel jako mnoho dalších ubytování nenabízí adekvátní místo pro kuřáky . Snídaně by mohla být větší a jelikož jsem procestoval Kostariku,Panamu překvapila mě cena , bezkonkurečně nejdražší ubytování na naší cestě , bohužel ani hlavní město Panama cenu nepřekonala a to jsme měli k dispozici bazén, bar a kuřácké rancho .“

• Playa Grande Lodge & Tree House Průměrné hodnocení: 10

„Unikátní zážitek z bydlení na stromě. Fantastická snídaně. Milý a ochotný hostitel. Tropický ráj.“

• Cabinas Tito Průměrné hodnocení: 8

„Ubytko je kousek od národního parku a s vlastním parkovištěm. Nabízí ubytování v samostatných “cabinas”. Součástí areálu je vlastní malá džungle.“

• Cabinas Tito Průměrné hodnocení: 10

„Čistota. Ochotný personál. Lokalita. Teplá voda ve sprše. Fungující WiFi.“

• Secret Garden Průměrné hodnocení: 8

„Opravdu moc krásné místo. Oceňuji zejména skvěle zařízenou kuchyni, houpací síť, deskové hry k zapůjčení, čisté ubytovací kóje. Super je také lokalita! Ubytování se nachází jen pár kroků od parku Cahuita, který byl podle nás jeden z nejhezčích na Kostarice.“

• Hotel Azul Coral Průměrné hodnocení: 8

„Čisté a prostorné ubytování, k dispozici byla společná kuchyňka s možností si uvařit a uschovat jídlo v prostorných lednicích. Kvalita a úroveň poskytnutého zázemí byla skvělá, k dispozici je bazén. Milý a ochotný recepční.“

Cahuita National Park – 15 nejlepších hotelů