2. Portugalia – opinie o hotelach
  3. Portugalia – opinie o hotelach
Sintra-Cascais Natural Park Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Jak się mówi, taki widok wart jest każdej ceny :-) Ale nie tylko za widok warto zapłacić. Budynki są zadbane, urządzone estetycznie i z gustem, a gospodarze i pracownicy obsługi są bardzo mili i troskliwi. Również okolica jest piękna. A w odległości kilku minut spacerem znajduje się wspaniała restauracja z równie pięknym widokiem na ocean (Moinho Dom Quixote).”

• „Wszystko spełniało moje oczekiwania i potrzeby, jakie miałem dokonując rezerwacji. Bardzo troskliwa opieka ze strony gospodarza.”

• Villas de Cintra Ocena: 9

„Lokalizacja, apartament w starej kamienicy. Duża wygodna łazienka i główna sypialnia.”

• „Świetny gospodarz. Rewelacyjny dom. Bliskość do atrakcyjnych miejsc. Polecam zdecydowanie. Cicho i spokojnie . Piękna okolica . Dostępność praktycznie do wszystkiego.EXTRA”

• CasAzulApartments Ocena: 10

„Ładne pokoje, duża powierzchnia apartamentu i świetna lokalizacja! Wielki balkon, na którym można było zjeść śniadanie i odpocząć na leżakach. Synek był zachwycony widokiem przejeżdżających pociągów 🙂”

• „Bardzo przyjemny hotel, spełnił oczekiwania. Dogodna lokalizacja.”

• Casa d Sintra Ocena: 10

„Mieszkanie zlokalizowane w centrum "starej" Sintry, ale było w nim cicho. Apartament zawierał wszystko co potrzeba. Na uwagę zasługuje czystość i porządek. Specjalne słowa uznania są dla właściciela, który był wyjątkowo miły i pomocny. Polecamy apartament Casa d Sintra i pozdrawiamy Pana Carlosa.”

• „Bardzo mili gospodarze oraz polecona przez nich restauracja w pobliżu, duży ogród oraz garaż do dyspozycji. Uroczo urządzone wnętrza starego domu ale i pewne niedogodności z tym związane.”

• Casa da Pendoa Ocena: 10

„Świetna lokalizacja w spokojnym zaułku. Ładne widoki i spokój. Na miejscu było wszystko co jest potrzebne na krótki pobyt. Piękna miejscowość. Świetna obsługa. Możliwość pozostawienia bagażu w depozycie !”

• „Bardzo ładny, czysty apartament z widokiem na ocean. Polecam”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Sintra-Cascais Natural Park

na podstawie 19 601 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com