2. Francja – opinie o hotelach
  3. Francja – opinie o hotelach
Pas-de-Calais Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Dobra lokalizacja, blisko plaży i akwarium Naussica. Blisko parking. Bardzo czyste mieszkanie.”

• „Lokalizacja”

• „Mieszkanie było tak jak na zdjęciach i w opisie, wszytko było ok.”

• L'essentiel Ocena: 8

„Ogród, taras, możliwość zjedzenia posiłku na tarasie. Jadalnia z dużym stołem. Dużo miejsca, blisko eurotunel, czystość. Spokojna okolica. Cicho w nocy. Super miła właścicelka.”

• „Nocleg urządzony jest w osobnym dwupoziomowym domu przylegającym do pozostałych zabudowań. Przyjechaliśmy dość późno, przemiła właścicielka czekała na nas żeby wszystko nam pokazać. Sam dom był bardzo przestronny, z dużym salonem, sporą kuchnią, dwiema sypialniami i łazienkami. Widać dbałość o każdy detal wystroju, każdy pokój ma swój kolor przewodni oraz temat pod który dobrane są dekoracje. Całość bardzo czysta, łóżka wygodne. Cisza i spokój. Dobrze wyposażona kuchnia. Łatwy dojazd i bezpieczny parking na dziedzińcu. Plus za możliwość przyjazdu z psem. Wokół są też tereny gdzie można wybrać się na dłuższy spacer między polami uprawnymi. Na sam koniec pobytu okazało się, że właścicielka oprócz francuskiego mówi także całkiem nieźle po... polsku! :) Ale któż mógł się spodziewać usłyszeć rodzimy język w jednej z wsi północnej Francji :) Pozdrawiamy i do zobaczenia!”

• „Fajna lokalizacja”

• „Super bardzo dużo miejsca Super taras i wszędzie blisko za bardzo przystępną cenę. Daje 10 .Polecam”

• „Mały i wygodny, wyposażony we wszystko czego potrzebujesz apartament, bardzo, bardzo blisko plaży. Urokliwe miejsce, można do woli nacieszyć się morzem i spacerami przy plażach Côte Opale. Właściciele Anso i Fred są bardzo gościnni i pomocni. Polecam, warto.”

• „Lokalizacja mieszkania jest idealna, wszędzie jest blisko, parking jest darmowy.”

• La maison d isa Ocena: 10

„Spokój, cisza i wygodny parking. Polecam dla osób potrzebujących bazy wypadowej do zwiedzania okolicy.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Pas-de-Calais

na podstawie 105 593 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com