2. Belgia – opinie o hotelach
  3. Belgia – opinie o hotelach
Pays de Liège Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Wanna w łazience”

• „Dobre położenie, pyszne śniadanie.”

• „Duży parking bus z przyczepą cisza pomimo bliskości autostrady”

• „Lokalizacja - łatwy dojazd z autostrady. Standard vs cena - dobra relacja. Parking - na terenie hotelu - za darmo. Blisko centrum handlowego - można iść na zakupy. Ze śniadania nie skorzystałem, chociaż wiem, że jest w ofercie.”

• „Dobre śniadania, ale przydałoby się trochę większego urozmaicenia. Hotel położony przy lotnisku i autostradzie łatwy dojazd - bardzo cicho (dobrze izolowany ) i spokojnie w hotelu - można się wyspać. Bezpłatny parking. Obsługa miła. Polecam ten hotel.”

• „Znakomita lokalizacja, bardzo wygodne łóżka, bardzo dobra cena za nocleg w dobrym miejscu. Bardzo uprzejmy recepcjonista, pomocny i kompetentny. Z tej lokalizacji można zwiedzać piękne okolice. Ze śniadania nie korzystaliśmy bo bardzo wcześnie wyjeżdżaliśmy.”

• Eurotel Ocena: 9

„Standard wydaje się wyższy niż dwie gwiazdki (w Paryżu gorszy standard mają czasem hotele 3-gwiazdkowe). Przedpokój z kotarą, dość przestronna sypialnia, w której znajduje się mini kącik na czajnik (była też kawa i herbaty oraz.pucharek z pralinkami), stolik z krzesłami, stolik z telewizorem. W łazience wanna, kosmetyki. Okna dobrze izolowały od dźwięków ulicy (nie jest jednak bardzo ruchliwa). Hotel jest mały, klimatyczny, "rodzinny". Wygodny materac. 300 metrów do centrum konferencyjnego, 15 min spacerem do dworca kolejowego.”

• „Bliskość autostrady .”

• „Kawa w cenie, piękny wystrój”

• Eurotel Ocena: 10

„Pokój bardzo ładny łazienka zadbana”

15 Najlepszych Hoteli w regionie Pays de Liège