2. Belgia – opinie o hotelach
  3. Belgia – opinie o hotelach
Pays de Liège Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Maison Noppius Ocena: 6

„Hotel jest rzeczywiście czysty i było w nocy cicho, ale ważne żeby zaznaczyć, że pokoje nie wyglądają tak jak na zdjęciach, być może takie ze zdjęć też są, ale nasze na poddaszu wyglądały nieco inaczej:-), w nocy pracownik hotelu powiedział, że możemy zostawić samochód wszędzie i że jest bez opłat, włąsnie zapłaciłam mandat 29,90 euro za parkowanie:-) no i śniadania są raczej skromne - może koszt też niewygórowany 15 euro, czyli jajecznica i kiełbaska. Natomiast generalnie chyba największy problem mam z tym że nazwa oraz zdjęcia sugerują co najmniej jedną gwiazdkę więcej, a ja najbardziej nie lubię w hotelu negatywnych zaskoczeń, wolę wiedzieć jak jest naprawdę i za co naprawdę płacę.”

• „Znakomita lokalizacja, bardzo wygodne łóżka, bardzo dobra cena za nocleg w dobrym miejscu. Bardzo uprzejmy recepcjonista, pomocny i kompetentny. Z tej lokalizacji można zwiedzać piękne okolice. Ze śniadania nie korzystaliśmy bo bardzo wcześnie wyjeżdżaliśmy.”

• Eurotel Ocena: 9

„Standard wydaje się wyższy niż dwie gwiazdki (w Paryżu gorszy standard mają czasem hotele 3-gwiazdkowe). Przedpokój z kotarą, dość przestronna sypialnia, w której znajduje się mini kącik na czajnik (była też kawa i herbaty oraz.pucharek z pralinkami), stolik z krzesłami, stolik z telewizorem. W łazience wanna, kosmetyki. Okna dobrze izolowały od dźwięków ulicy (nie jest jednak bardzo ruchliwa). Hotel jest mały, klimatyczny, "rodzinny". Wygodny materac. 300 metrów do centrum konferencyjnego, 15 min spacerem do dworca kolejowego.”

• „Duży parking bus z przyczepą cisza pomimo bliskości autostrady”

• „Dobre śniadania, ale przydałoby się trochę większego urozmaicenia. Hotel położony przy lotnisku i autostradzie łatwy dojazd - bardzo cicho (dobrze izolowany ) i spokojnie w hotelu - można się wyspać. Bezpłatny parking. Obsługa miła. Polecam ten hotel.”

• Ô Secret Ocena: 10

„All się podobało”

• YUST Liege Ocena: 8

„Pokój”

• „Dobre położenie, pyszne śniadanie.”

• „Kawa w cenie, piękny wystrój”

• „Bliskość autostrady .”