2. Recenzije hotela u državi CRO
  3. Recenzije hotela u državi CRO
Pelješac Proverene recenzije hotela od stvarnih gostiju

• Apartments Two Olive Trees Ocena gostiju: 10

„Blizina plaže”

• Apartments Two Olive Trees Ocena gostiju: 10

„Divni domaćini , kao kod kuće da smo bili. Lokacija apartmana je na super mestu, blizu je more, blizusu marketi , pekare,piljare...”

• Melita Apartements Ocena gostiju: 9

„Smeštaj izvanredan kao i domaćin. Svaka preporuka.”

• Aminess Bellevue Hotel Ocena gostiju: 10

„Dopalo nam se apsolutno SVE. Lokacija, ljubaznost osoblja, cistoca hotela, hrana, mir, parking... Imali smo sobu sa pogledom na more sa terasom i predivnim pogledom na plazu, more i Korculu u daljini. Posebno naglasavamo profesionalnost i ljubaznost zaposlenih na recepciji Dolores, Martina, Anamarija, Ivan F&B, i svih ostalih zaposlenih cija imena nismo zapamtili. Bogati i raznovrsni obroci po principu svedskog stola. Divna terasa pored otvorenih bazena sa pogledom na more. Produzili smo boravak za dve noci, jer smo zbilja uzivali.Hvala svima.”

• Rooms Lupis Ocena gostiju: 9

„Vlasnici i smjestaj su super”

• Guesthouse Lučić Ocena gostiju: 10

„Izuzetno ljubazni domaćini. Možete se osloniti na njih po pitanju bilo kakve pomoći. Objekat na odličnom mestu, uredan, čist, opremljen svime što je potrebno za ugodsn boravak. Sve preporuke.”

• Apartment Sea Dream Ocena gostiju: 10

„Objekat je na prelepom mestu na samoj obali , apartman je vrlo komotan, sa svim potrebnim sadrzajima, uredan i čist, a domaćini predivni, nenametljivi a uvek tu da vam pomognu savetom, informacijama, sve čine sa toplinom i osmehom, a bilo je i poslastica gospodje Ruže😊 Mir i tišina, čujes samo more”

• Aminess Casa Bellevue Ocena gostiju: 10

„Izuzetno ljubazno osoblje! Fantastična lokacija, dobra hrana, udobne sobe, lijep pogled, bazen jako čist, plaže blizu hotela idealne za odmor Boravak u hotelu je nadmašio naša očekivanja Zaista sve pohvale!”

• Aminess Bellevue Hotel Ocena gostiju: 10

„Kompletan dozivljaj - smjestaj, besplatni upgrade u sobu sa pogledom na more, ljubaznost osoblja, nenametljivost, bogatstvo i atmosfera dorucka.”

• Hotel Faraon Ocena gostiju: 8

„Odlična lokacija, ljubazno osoblje, solidna hrana, čistoća na visokom nivou”

5 najboljih hotela u regiji Pelješac

na osnovu 4 415 recenzija hotela na Booking.com veb sajtu