2. Malezja – opinie o hotelach
  3. Penang – opinie o obiektach B&B i zajazdach
Penang Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Dobra lokalizacja w pobliżu Jetty. Wygodne łózka,”

• We Love GuestHouse Ocena: 10

„Lokalizacja, czystość, łóżka wygodne, klimatyzacja działa.”

• „Super lokalizacja, bardzo czysto, bardzo dobre połączenie WiFi, możliwość skorzystania z kuchni oraz pralki.”

• „Woda pitna”

• „Personel ( nie mylić z właścicielem) bardzo pomocny i serdeczny. Pracownik podzielił się z nami mnóstwem praktycznych informacji na temat miasta, komunikacji, atrakcji turystycznych, miejsc gastronomicznych i ciekawostek o mieście i okolicach. fantastyczna lokalizacja - wszędzie blisko.”

• Aayu Stewart Ocena: 9

„Właściciel bardzo sympatyczny i mega pomocny. Hotelik w świetnym miejscu, blisko restauracji i najważniejszych atrakcji, zaledwie kilka minut drogi od promu. Na miejscu mieliśmy możliwość zrobić pranie za darmo. Polecam bardzo.”

• Kangsar Inn 73 Ocena: 8

„Dobra lokalizacja, brak personelu, samodzielny check-in i check-out. Ogólnodostępna lodówka i pralka.”

• Eden Cosy Living Ocena: 7

„Przestronny pokój, dostęp do części wspólnej domu, całkiem czysto, cicha okolica”

• Kooning Ocena: 10

„Przede wszystkim czysto i ładnie. Personel bardzo przyjazny. Stosunek jakości do ceny jest idealny ! Pierwsza łazienka w Azji do której nie ubierałem klapek żeby się wykąpać :) na plus woda pitna dostępna w automatach na każdym piętrze !”

• Cintra House Ocena: 10

„Przytulny dom z historią i duszą . Położenie idealne na zobaczenie miasta, murali, portu, knajpek wszystko w zasięgu wzroku a także cicho.”

30 Najlepszych Obiektów B&B i Zajazdów w regionie Penang

na podstawie 27 420 Opinii o Obiektach B&B i Zajazdach na Booking.com