2. Meksyk – opinie o hotelach
  3. Meksyk – opinie o hotelach
Yucatan Peninsula Mexico Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Dla nas to była dobra baza na przygotowanie się do wyjazdu z Cancun, dosyć blisko do dworca autobusowego. Zakupiliśmy pamiątki, niedaleko na targu (Market 23 koniecznie trzeba odwiedzić, lokalne miejsce, mało turystyczne)”

• Hotel Rio Lagartos Ocena: 10

„Doskonała lokalizacja Drink na powitanie, przy którym obserwowaliśmy zachód słońca Pokoje przestronne, z tarasem Na miejscu dostępny basen, ale nie korzystaliśmy”

• „Na terenie obiektu dużo zieleni, jak w dżungli. Do dyspozycji siłownia, namiot do jogi, basen. Wieczorem można udać się do baru w pobliżu basenu na pysznego drinka.”

• „Lokalizacja , czystość i nowoczesność pokoi , pyszne śniadania”

• „Domki położone na plaży, sporo zieleni w ośrodku, ptaki, szopy pracze i ostronosy przemykające się ścieżkami były dużą atrakcją. Bardzo miły personel, ośrodek strzeżony, bezpieczny. Śniadanie po rezerwacji na bookingu - kontynentalne - owoce, jogurt, 2 kawy, szklanka soku, rogalik, masło, dżem. Bardzo ładnie podane, w przepięknej scenerii. Hotel jest położony w atrakcyjnej, spokojnej części strefy hotelowej, z przepiękną plażą.”

• Hotel Uolis Nah Ocena: 9

„Bardzo duży i przestronny apartament Czysto i zgodnie z opisem Basen wspaniały Parking pod dachem Śniadanie bardzo ładnie podane, ale zdecydowanie za małe porcje: miseczka owocow plus dzem i 3 połówki chleba tostowego Dużym plusem jest kot - broni przed wężami ;) Super obsługa w recepcji”

• Spanglish Hostel Ocena: 3

„Lokalizacja - bardzo dobre miejsce, w centrum, bez większych problemów z parkingiem Rabat do cenoty na darmowego drinka Śniadanie codziennie to samo, ale przynajmniej jest wybór w owocach, płatkach do mleka oraz Chleb tostowy z dżemem Klimatyzacja działała prawidłowo, ale bardzo głośna.”

• Hotel Puuc Ocena: 9

„Bardzo dobry stosunek jakości do ceny, możliwość skorzystania z basenu.”

• „lokalizacja doskonała, blisko do morza”

• „Dobra lokalizacja, parking na terenie obiektu dla 4 samochodów. Basen przestronny. Łóżka wygodne, odpowiednio twarde. W pokoju lodówka Gorąca woda Internet w pokoju działał dobrze”