2. Mađarska: recenzije hotela
  3. Pest: recenzije smještajnih objekata
Pest Provjerene recenzija stvarnih gostiju smještajnih objekata

• Planet Holiday Apartments Prosječna ocjena: 10

„Domaćica vrlo ljubazna, preporučila nam je što da obiđemo i kako da se snađemo s javnim prijevozom. Apartman je čist, prostran i uredan.”

• Tea Liu Apartment Prosječna ocjena: 5

„Lokacija je odlicna, u blizini se nalaze broji restorani i kafici.”

• BpR Art of Rainbow Apartments Prosječna ocjena: 7

„Lokacija je super, restoran preko puta je odličan. Stan je veoma prostran i moderno uređen, a dočekale su nas čiste plahte, ručnici i kupaona. Jednostavan ulazak u apartman te dobra komunikacija s domaćinom.”

• Vagabond Downtown Prosječna ocjena: 9

„Odlična lokacija, sve veće znamenitosti na cca 30 minuta pješice od smještaja.Metro i tramvaj Vam nisu potrebni.Ako Vam je potreban, parking se dodatno plaća.Kontrolirani parking ispod smještaja u velikoj garaži.Osoblje izuzetno ljubazno, odgovaraju na upite u roku par minuta.Kreveti udobni.U smjestaju imate sve što Vam je potrebno. Uglavnom pronađite sobu kakva Vam odgovara i uživajte u Budimpešti.”

• Downtown Family Apartments Prosječna ocjena: 10

„Objekat i lokacija su extra👍👍👍”

• Bliss Residence & Spa Prosječna ocjena: 10

„Zadovoljio je sve naše potrebe na najbolji način.”

• „Blizina aerodroma, parking ispred kuce.”

• Nova City Apartments Prosječna ocjena: 10

„Uredno,prelep apartman,odlično opremljen,lokacija top”

• Liberty Bridge-Projection home Prosječna ocjena: 10

„Super, divan apartman.”

• Dolce Vita House Prosječna ocjena: 10

„prvi put sam bio u budimpesti i jako mi se svidilo ovo mjesto stan je bio top udobna lokacija sve čisto sve je bilo u stanu sto mi trebalo jako ljubazni vlasnici mogu rec da cu i drugi put rezervirat bas taj stan centar i trgovine su svi u blizini apartmana”

30 najboljih objekata u regiji 'Pest'

na temelju 407.826 recenzija objekata na Booking.com-u