2. Słowacja – opinie o hotelach
  3. Słowacja – opinie o hotelach
Pezinska Baba Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Bardzo miła i przyjazna obsługa, czysto, wygodnie, super śniadania. Świetna lokalizacja.”

• Hotel Rozálka Ocena: 9

„Okolica cisza i spokój do tego otoczenie zwierząt”

• Hotel Tilia Ocena: 8

„Pokoje czyste, parking przy hotelu, winda, łatwy dojazd z hotelu do Bratysławy, zestaw kawowy w pokoju.”

• „Wyjątkowe miejsce, z super restauracją. Jedzenie, smaczne, polecam. W Hotelu cicho i spokojnie. Śniadanie super, każdy znajdzie coś dla siebie. Obsługa pomocna i sympatyczna. Dostęp do spa bezproblemowy w którym można się super zrelaksować.”

• Hotel Rozálka Ocena: 6

„Bezpłatny parking na terenie obiektu, otoczenie hotelu, fajnie że obiekt ma własną stadninę oraz zwierzęta. Można przyjechać z pieskiem, dużo miejsca do spacerowania.”

• „Wyspałem się jak nigdy!!! Spokojna okolica i bardzo przyjemny personel!”

• Hotel Tilia Ocena: 5

„Dobra lokalizacja, parking”

• Hotel Rozálka Ocena: 8

„Przepyszne śniadanie - dawno nie jadłam takiego w żadnym z hoteli! Urokliwa okolica - cisza, spokój i widok na padok oraz stajnie :) W restauracji skromna karta menu ale jedzenie dobre. Czysto.”

• Hotel Rozálka Ocena: 7

„Hotel Rozalka otoczony jest przez piękną okolicę, gdzie jest cicho i spokojnie. Dużym plusem są smaczne śniadania w formie szwedzkiego stołu. Kelnerzy i osoby na recepcji są bardzo pomocne i miłe. Podobało mi się nie tylko wystrój pokojów ale to że są podzielone na różne budynki.”

• Hotel Tilia Ocena: 7

„Szybki check in ,miła obsługa ,wygodne łóżko, bezpłatny parking, wystarczające śniadanie”

5 Najlepszych Hoteli w regionie Pezinska Baba