2. Tajwan – opinie o hotelach
  3. Pingtung County – opinie o obiektach B&B i zajazdach
Pingtung County Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Piękny pokój, świetny, pomocny personel, Bardzo blisko plazy, zaraz obok 7/11 oraz restauracji”

• „Przy plaży, cudowny widok z okna, super śniadanie, obok fajna kawiarnia.”

• Kenting Hemingway Ocena: 10

„Czystość w pokoju oraz otoczenia obiektu, położenie obiektu, spokój. Wielkość pokoju była zaskoczeniem na plus!!Dodatkowo codziennie rano otrzymywaliśmy porcję owoców oraz wodę.”

• „Duży pokój, bardzo sympatyczna i pomocna obsługa, dostępne przez cały dzień słodkie przekąski lody i napoje, pomoc w znalezieniu koncesjonowanej wypożyczalni i w wypożyczeniu samochodu.”

• „Daję 10 że względu na przemiły personel. Wszyscy na Tajwanie są mili ale tutaj szczególnie, dziekuje! Pokój był ok, był czysty. Widok z balkonu na morze. Trochę daleko do plaży na której można pływać, ok. 10 minut pieszo. Na plaży przed hotelem nie można pływać. Śniadania w knajpie 2 budynki obok, braliśmy na wynos. 1 opcja z 4 różnych ale w praktyce były to takie burgery/bułki + owoc lub coś smażonego. Bardzo dobre. Można było usiąść przed hotelem w altance z widokiem na morze i tak delektować się śniadankiem. Polecam odwiedzić kapibary w Henchung!”

• „Fajnie, że zapewniają śniadanie.”

• Kenting Cozy B&B Ocena: 8

„Bardzo przyjemne miejsce, blisko do plaży, blisko na night market. W pokoju czysto, klimatyzacja bez zarzutu. Obiekt zapewnia ręczniki.”

• The Deer Head Inn Ocena: 10

„Powierzchnia i wystrój pokoju jest super, duże wygodne łóżko. Przyjazna I pomocna obsługa. Użyczono nam adaptery elektryczne. Bardzo smaczne śniadania. Obsługa podała nam ciekawe propozycje na spędzanie czasu w okolicy i poleciła znakomita restaurację.”

• Summerle No.11 Ocena: 10

„老闆 :)”