2. Austria – opinie o hotelach
  3. Austria – opinie o hotelach
Pinzgau Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel LukasMayr Ocena: 10

„Bardzo duży pokój z widokiem na rzekę. Super śniadanie. Przepyszne Dania w restauracji.”

• Das Falkenstein Ocena: 9

„wszechstronny wybór potraw; wszystkie świeże i smaczne, ilościowo bez ograniczeń, można powiedzieć nadmiar”

• „Lokalizacja”

• „Miałam przyjemność kolejny raz spędzić majowy urlop w tym hotelu. Pobyt oceniam jako doskonały, mam mnóstwo pięknych wspomnień. Na pewno wrócę w to miejsce bo warto 😍”

• Hotel Römerhof Ocena: 10

„Hotel mnie zaskoczył przede wszystkim jakością basenów. Ciepła woda i basen z podgrzewaną wodą na zewnątrz, także sauny bardzo dobre. Śniadania super, jajecznica i omlet robione na zamówienie z wybranych składników bardzo smaczne. Na recepcji miłe panie, a recepcjonistka mówiąca po polsku bardzo pomocna, jeśli chodzi o porady turystyczne. Skorzystaliśmy z jej wskazówek. Okolica bardzo alpejska, wysokogórska, ale nadająca się na jazdę rowerem pięknymi dolinami. Restauracja godna polecenia. Dobre i smaczne dania. Dostaliśmy podwyższenie kategorii pokoju bez dopłat. Chce się do niego wracać.”

• „Domek pięknie usytuowany. W dolinie między dwoma pasmami strzelistych Alp. Z tarasu widok piękny na stawy i zachodzące słońce. W otoczeniu przyrody można prawdziwie wypocząć. W domku wszystko co potrzeba. Właściciel bardzo pomocny. Jest to miejsce do którego chętnie jeszcze raz pojedziemy ponieważ okolica jest przepiękna.”

• Hotel Latini Ocena: 9

„Bardzo ładny basen, spa w hotelu. Czyste,odnowione łazienki w pokojach. Dużo ręczników,szlafroki,żele dla klientów .Podziemny parking dla klientów.”

• „Przepyszne i bogate śniadanie, przyrządzane na świeżo omlety czy jajecznica, bogaty wybór serów, wędlin, warzy i owoców, a do tego pyszne wypieki i lampka prosecco. Spory darmowy parking, basen z piękną panoramą na lodowiec Kitzsteinhorn i super salka do fitnessu. Na pewno wrócimy!”

• „Miła i pomocna obsługa. Pokoje w nowoczesnym wyposażeniu i przyjemnym wystroju. Smaczne śniadania. Niedaleko do stoku latem na rowerach czy zimą na nartach. Sauna i strefa relaksu bardzo fajna. Przydałoby się może jakieś jacuzzi lub basen wtedy byłoby po prostu bosko. Piękny widok na góry. Hotel godny polecenia i do powtórnego odwiedzenia.”

• Hotel Saliter Hof Ocena: 10

„Super”