2. Polsko hodnocení hotelů
  3. Polsko hodnocení hotelů
Pobierowo Coast Autentická hodnocení ubytování k pronájmu od skutečných hostů

• Mare Boutique Houses Průměrné hodnocení: 10

„Vše perfektní krásné čisté a klidné (byli jsme mimo sezónu). Apartmán velký, dost místa pro 4 dospělé. Ve výbavě nic nechybělo. Gril před domem. Pěkné okolí, kousek od moře. Výborná komunikace s paní majitelkou. Děkujeme za příjemný pobyt.“

• Apartamenty Sun Seasons 24 - Hevenia Průměrné hodnocení: 6

„Hezký výhled na moře.“

• Domki Błażejewo Průměrné hodnocení: 10

„Hned po zavolání nám majitelka přivítala a předala klíče. Super parkování v objektu, hned u ubytování.“

• No 12 Průměrné hodnocení: 10

„Ubytování je kousek od moře v moc pěkné lokalitě. Po příjezdu nás uvítal pan majitel a připravil nám krásný dárek na uvítanou. Celkově o nás bylo krásně postaráno. Ubytování je perfektně vybavené. Moc se nám na místě líbilo a určitě se znovu vrátíme.“

• Domki U Zosi w Rewalu Průměrné hodnocení: 7

„Pan velice milý , v podstatě nám nic nechybělo vše jsme měli po ruce a lokalita výborná“

• Apartamenty Sailor Průměrné hodnocení: 9

„Moderne zariadený apartmán s balkónom. Samostatná spálňa s úložným priestorom po celej dĺžke miestnosti. Kúpeľňa čistá, v skrinke nás potešil aj fén. Vybavenie v kuchyni dostačujúce, dokonca aj soľ, korenie, cukor. Takže nie je potrebné si niečo voziť so sebou. Myčka s kapsulami, mikrovlnka, dvojplatnička, ešte nám nefungovala digestor, ale vyriešili sme to vetraním na balkón. Obývacia časť s TV, Netflixom a pohodlným gaučom. Na balkóne sme mohli sušiť prádlo a mali sme veľa miesta na sedenie a odpočinok. Každý deň boli upratané spoločné priestory, takže chodba vždy krásne voňala. Ubytovanie je dog friendly a počas nášho pobytu mal skoro každý apartmán svojho psa. 🐾 Na pláž to je 10-15 min chôdze lesom, podobne blízko je aj pláž pre psov. Jediné, čo nás prekvapilo, že miesto jednej budovy, tam stoja dve totožné, ktoré majú spoločné schodisko uprostred. A vo výstavbe je bazén. Komunikácia s majiteľom príjemná. Každý apartmán má svoje parkovacie miesto, niekto na betóne, niekto parkuje na piesku. Nemáme čo vytknúť a určite budeme ubytovanie odporúčať ďalej a sami sa tu raz vrátime. Pobyt sme si užili 😊“

• Domki Gold-Time Niechorze Průměrné hodnocení: 10

„Naprosto úžasné ubytování, výborná komunikace, doporučujeme 👍🤗😊“

• Apartamenty Pinea Průměrné hodnocení: 10

„Skvela lokalita. Do Pobierowa jezdime jiz nekolik let.“

• Apartamenty The View Hevenia Průměrné hodnocení: 10

„Vše fungovalo, krásně a funkčně zařízený byt. Luxusně blízko pláže a promenády.“

• Orka Průměrné hodnocení: 10

„Snídaně i lokalita jsou perfektní, jednalo se již o druhý pobyt v daném hotelu a z důvodu maximální spokojenosti plánujeme pobyt i v dalším roce“

Pobierowo Coast – 30 nejlepších ubytování k pronájmu

podle 51 876 recenzí ubytování k pronájmu na Booking.com