2. Słowenia – opinie o hotelach
  3. Podravje – opinie o obiektach B&B i zajazdach
Podravje Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Przestronny pokój. Duża łazienka. Mały aneks kuchenny. Lodówka. Wygodne, duże łóżko. Możliwość przyjazdu z psem. Parking.”

• „Bardzo komfortowe miejsce, wygodny układ z kuchnią oraz jadalnia polpietrze z ekspresem do kawy i herbata. Łóżko wygodne, łazienka duża i bardzo komfortowa. Właściciel uprzejmy i wprowadzający miła atmosferę. Bardzo polecam to miejsce 🙂”

• „Bardzo komunikatywny właściciel (możliwość dogadania po angielsku, niemiecku ale także po polsku). Duży, przyjemny , czysty pokój z aneksem kuchennym i balkonem (widok na góry). Działające ogrzewanie. Możliwość parkowania na terenie posesji za bramą. Bardzo wygodne łóżka.”

• „W zasadzie wszystko szczególnie klimat i lokalizacja na wielki plus. Świetny kontakt z właścicielem i obsługa. Lokalizacja w pobliżu zamku.”

• „Bardzo miła obsługa, smaczne śniadania.”

• „Bardzo symptyczny i miły personel. Dobra lokalizacja. Na miejscu dostępny bar i bogata oferta gastronomiczna w tym kilka opcji śniadań”

• „Piękna lokalizacja. Winnica i pyszne jedzenie”

• „Super położenie obiektu, czysto schludnie. Polecam”

• „Jest pizzeria, bar. Kuchnia z wyposażeniem.”

• Rooms Banjac Ocena: 10

„Dziękuję że właściciel przyjął nas mimo późnej nocy po podróży. Pan to niezły żartowniś :)”

30 Najlepszych Obiektów B&B i Zajazdów w regionie Podravje

na podstawie 32 799 Opinii o Obiektach B&B i Zajazdach na Booking.com