Porto Cesareo Beaches Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Exotic B&B Ocena: 8

„Spędziliśmy 3 noce w Exotic B&B. Mam trochę mieszane uczucia. Po pierwsze lokalizacja - blisko morza, ale plaża położona ok. 100m od obiektu nieciekawa. Trochę daleko od Centrum Porto Cesareo. Chodziliśmy do centrum plażą, bo uważaliśmy, że to bezpieczniejsze niż spacer poboczem przy ruchliwej drodze. Po drugie - pokój spełnił nasze oczekiwania, chociaż rozkładany fotel na którym spałam nie był zbyt wygodny. Obiekt jest bardzo ładny, chociaż mam wrażenie, że nikt tam nie przebywa na stałe. Za to bardzo dobry kontakt z właścicielem przez whatsApp. Śniadanie typowo włoskie wraz z owocowym deserem. Host był bardzo miły i bardzo się starał. Pokój bardzo czysty codziennie sprzątany. Blisko do cudownych plaż Punta Prosciutto czy Saint'Isidoro. Konieczny własny transport.”

• Masseria Zanzara Ocena: 10

„Świetne miejsce! Śniadania świeże, na słodko i na słono, basen super, świetny kontakt z obsługą ! Naprawdę szybko odpisują i pomagają 🩷 Dziękuję ! Jedzenie w restauracji pyszne ! Pyszne wino i drinki ! Żałujemy, że zjedliśmy tam tylko raz :) cicha spokojna okolica, blisko morza ale należy mieć auto.”

• „Bardzo czysty i pięknie odnowiony apartament! Kuchnia do dyspozycji ok, ale taras na górze świetny! Bardzo miły Danilo 🙂!”

• Le Bateau Bleu Ocena: 10

„Cicha okolica, ładny, przestronny pokój z dużym balkonem, blisko do plaży, super taras na dachu i klimatyczne miejsce na śniadanie. Wyjątkowe podejście personelu, zadbanie o każdy szczegół i pomoc we wszystkim. Polecam :)”

• „Duża przestrzeń, sypialnia na piętrze. Wygodne lóżko. Dobrze wyposażona kuchnia. ( duża lodówka z zamrażarką, piekarnik). Było dużo ręczników. Ciche podwórko, odgrodzone murem. Do plaży ok 1km i do centrum też 1km. Dobry kontakt z właścicielem. Szybko rozwiązał drobną awarię.”

• „-Bardzo miła właścicielka -Parking”

• „Czysty, uroczy mały pensjonat prowadzony przez serdecznych i przyjaznych ludzi. Do dyspozycji jest kuchnia i naczynia - jak ktoś tego potrzebuje. Śniadania smaczne i świeże. Blisko do morza ! Polecamy na wypoczynek !”

• „Czystość, cicho, przyjazny i pomocny gospodarz. SUPER!”

• „Świetne udogodnienia. Widać, że przy planowaniu uwzględniono potrzeby gości. Bardzo dobre śniadanie, z dużym wyborem. Dodatkowo do każdego pokoju przypisane parasole, leżaki, torby z zimnymi wkładami. Wszystko to możesz wziąć na plażę. W obiekcie dostępne również rowery, które możesz wziąć kiedy chcesz. Świetny host z którym nie ma najmniejszego problemu z komunikacją (bardzo dobry angielski).”

• „Czysto, cisza, wygodnie, dobre śniadania, czysty basen, dużo leżaków i łóżka nad basenem”

30 Najlepszych Obiektów B&B i Zajazdów w regionie Porto Cesareo Beaches

na podstawie 19 482 Opinii o Obiektach B&B i Zajazdach na Booking.com