2. Slovinsko hodnocení hotelů
  3. Posavje hodnocení ubytování k pronájmu
Posavje Autentická hodnocení ubytování k pronájmu od skutečných hostů

• Holiday Home Blue Sky Průměrné hodnocení: 10

„Vše splnilo naše očekávání. Krásná příroda obklopená vinicemi. Hostitel i jeho rodina je velmi sympatická a pohostinná. Bylo zde veškeré vybavení kuchyně - včetně myčky, vybavení koupelny - včetně pračky, fénu, čistých ručníků, atd. Chytrá televize, WiFi, klimatizace. Prostorná terasa s grilem, bylinková zahrádka. Je zde možnost zakoupení výborného vína z místní vinice, které jsme ihned při příjezdu měli možnost ochutnat v malém, ale krásném sklípku. K pobytu byla jedna láhev od hostitele, jako pozornost.“

• Apartment Vita near Terme Paradiso Průměrné hodnocení: 8

„Hezký, čistý apartmán, cena ok.“

• Teddy Průměrné hodnocení: 10

„100 metrů od termálních lázní, milé občerstvení na chatě, klimatizace, vybavení kuchyňky“

• Gnezdo Vid-ik Průměrné hodnocení: 10

„Vše bylo naprosto úžasné. Klid,pohodlí,hostitelé milí a příjemní. Krásný relax každý večer. Nic nechybělo. V okolí spousta míst zajímavých. Může se s domácím mazličkem. Na 100 % bych doporučila.“

• Issy View House Průměrné hodnocení: 10

„Toto ubytování jsme využili při cestě do Chorvatska. Ubytování velmi pěkné, čisté, překrásný výhled, východ slunce, velká pohodlná terasa. Vedle domu se páslo stádo krav 😀 Na můj vkus až moc blízko. Na návštěvu chodili přítulní kocouři 😸 Připravena mísa s ovocem, láhev vína, mléko, müsli.Komunikace s majiteli super, i přes sms bez problémů. Klimatizace v obou patrech. Pohodlné postele, dostatek polštářů, dek, povlečení. Možnost uzamčení kol. Dětem trochu chybělo Nintendo, které jsem zahlédla jako součást ubytování, ale v pohodě to přežily 😀 Trochu adrenalinová klikatá příjezdová cesta se stoupáním :-) S plně naloženým autem, 5 lidmi, rakví a jízdními koli opravdu zážitek 😀. Dovedla bych si představit pobyt i na více nocí.Všem mohu toto ubytování doporučit.“

• Cherry House Průměrné hodnocení: 6

„Dům se nachází v kempu asi 5min od termálů“

• „Perfektní ubytování, krásný a nový mobil home s vybavením, které předčilo naše očekávání. Vše nové a čisté. Velmi ochotní a příjemní recepční, kteří zodpověděli všechny naše otázky. Jako bonus vstup na termální rivieru, která předčila naše očekávání.“

• Terme Čatež - Sonce Průměrné hodnocení: 8

„Hezký apartmán s funkční a příjemnou klimatizací.“

• Apartments Stankovo Průměrné hodnocení: 10

„Kouzelné místo, majitel už čekal venku, velmi vstřícný přístup. Rádi opět využijeme.“

• Holiday Home Mirt with HotTub & Sauna Průměrné hodnocení: 10

„Všechno bylo super, od samotného domu, vybavení, vířivky, až po ochotu Bena, jako hostitele.“

Posavje – 30 nejlepších ubytování k pronájmu

podle 6 424 recenzí ubytování k pronájmu na Booking.com