2. Seszele – opinie o hotelach
  3. Seszele – opinie o hotelach
Praslin Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Super obsługa, pięknie położony hotel, urządzony ze smakiem z dbałością o wszelkie detale.”

• „Śniadania obfitowały w różnorodność, bardzo smaczne, każdy znajdzie coś dla siebie, skorzystałyśmy także z organizowanego przez hotel wieczoru kreolskiego, kolacji w formie bufetu, na której było wiele przystawek, przepyszne grillowane ryby, ciekawe deserki. Restauracja, zwłaszcza wieczorem ma cudowny klimat. Obiekt jest otoczony zielenią, oczy same odpoczywają. Korzystałyśmy także z basenu z cudownym widokiem na zieleń. Blisko plaża. Pokoje czyste, duże, stylowo urządzone. Personel miły i pomocny. Z miłą chęcią wrócimy tam na dłuższy pobyt”

• „hotel bardzo fajny, komfortowe domki z widokiem na ocean, pokoje codziennie sprzątane, ręczniki wymienianie. przemiły i uśmiechnięty personel, sniadania skromne, lecz wystarczające i każdy znajdzie coś dla siebie, za to kolacje przepyszne! codziennie inna kuchnia, jedzenie smaczne i ogromny wybór, do tego muzyka na żywo co drugi dzien... hotel polozony wsrod palm, cisza ,spokój, idealne miejsce na relaks”

• „Piękny hotel i wspaniała, profesjonalna obsługa”

• „Bardzo dobre jedzenie”

• „Czysty hotel, bardzo miły i pomocny personel, plaża na wyciągnięcie ręki ❤️”

• Village du Pecheur Ocena: 10

„Wszytko jest super.polecam”

• Diamond Plaza Ocena: 8

„Lokalizacja, wielkość pokoi i wyposazenie”

• „Świetnie położony, przy przepięknej plaży hotel. Rewelacyjna obsługa, poznaliśmy tu najmilszego człowieka na świecie Mr. Bilal, który wszystko nam wyjaśnił, służył radą i pomocą. Za co bardzo dziękujemy. Smaczne śniadania, pokoje duże i czyste, codziennie sprzątane, dobrze schłodzone :) Jakość adekwatna do ceny. Polecam wszystkim.”

• „Piękne miejsce, przemiła ,wspaniała obsługa, bardzo dobre jedzenie (duży wybór)”

15 Najlepszych Hoteli w regionie Praslin