2. Srí Lanka hodnocení hotelů
  3. Ratnapura District hodnocení penzionů a B&B
Ratnapura District Autentická hodnocení B&B a penzionů od skutečných hostů

• Mango Tree House Průměrné hodnocení: 10

„Ubytování bylo moc fajn, teplá voda, skvělé jídlo, milí hostitelé, v blízkosti je Safari a sloní sirotčinec, rozhodně DOPORUČUJI 😊“

• Wild Eagle Safari Resort Průměrné hodnocení: 8

„Za super cenu (cca 1000 lkr za noc) čistý pokoj s klimatizací a malou koupelnou. Ubytování pravděpodobně vydělává na zprostředkování safari přímo z ubytování (dva lidé 37 tisíc lkr). Při odjezdu nám zajistili taxi za rozumnou cenu.“

• Peacock Villa Resort Průměrné hodnocení: 9

„Skvělé ubytování kousíček od vstupu do národního parku Udawalawe, přes silnici naproti domu přišel slon, na kterého jsme měli výhled přímo z terasy. Velice milí hostitelé, velká chutná snídaně, klimatizovaný pokoj, safari jsme absolvovali s panem domácím, který se snažil, abychom si ho co nejvíce užili, našel nám spousty zvířat a trpělivě čekal, než jsme si je prohlédli a vyfotili. Toto ubytování určitě doporučujeme :-)“

• EdenHaven Cottage Průměrné hodnocení: 10

„Přijeli jsme pozdě večer, ale hostitel nás přivítal s úsměvem a čajem. Vše s námi domluvil a ráno jsme vyrazili společně na Safari, kde nám také nachystal snídani. Ubytování bylo nové, příjemné, čisté a s klimatizací. Moc oceňujeme snahu hostitele, který opravdu myslel na všechno. Moc doporučuji!“

• Residence Inn Průměrné hodnocení: 10

„Opravdu krásné ubytování s nádherným výhledem do zahrady. Rodina se o nás starala nadstandardně, byli velmi ochotní a laskavý. Veceře a snídaně jedna z nejlepších, co jsme na Srí Lance měli. Doporučuji se zde ubytovat a spojit ubytování s prohlídkou safari, kterou ubytovací poskytuje. Opravdu to stojí za to.“

• Nature World Udawalawe Průměrné hodnocení: 10

„Krásné ubytování za skvělou cenu, personál velmi milý a napomocny. Krásné okolí. Jídlo z domácí kuchyně nemělo chybu. Domluvili mi lepší cenu za safari a přidali mě do jeepu s více lidmi. Aby se rozprostrela cena“

• Ibis Průměrné hodnocení: 9

„Pěkné ubytování v centru města na hlavní ulici. Je to uzavřený komplex, takže ruch z ulice není slyšet. Velmi milá a ochotná hostitelka, pěkný čistý bazén.“

• Mansala Safari House Průměrné hodnocení: 10

„Krasný dům , taky bych jednou takovy chtela 😁vsude útulně a čisto .“

• Italiano Safari House Průměrné hodnocení: 10

„Paní domácí ochotná. Za tak nízkou částku až neuvěřitelné. Velmi bohatá snídaně i večeře, skládající se z tradičních jídel. K večeři lahev vody a zákusek. Pokud pojedete na safari, připraví Vám balíček místo snídaně. Zajistí Vám Safari a přepravu na hotel nebo z hotelu. Úžasné atmosféra, kousek do malého centra a sloního siročince, který stojí za to navštívit. Pozor pustí Vás jen půl hodiny před krmením, které probíhá 10,30, 14,30 a 18,00 hodin.“

• Star Guest Průměrné hodnocení: 10

„Krásné a prostorné ubytování, čistý pokoj i koupelna. Příjemné místo i majitelé.“

Ratnapura District – 30 nejlepších bed and breakfast a penzionů

podle 7 531 recenzí B&B a penzionů na Booking.com