2. Austria – opinie o hotelach
  3. Austria – opinie o hotelach
Region Graz Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Graz / Eggenberg Ocena: 9

„Cicha i spokojna okolica”

• Motel Graz Ost Ocena: 10

„Schludnie, bardzo przyjemny pokój, instrukcja przejęcia pokoju oraz zwrotu kluczy czytelna, bezproblemowa”

• „Czystość i porządek. Łatwe zameldowanie i bezpłatny parking. Śniadanie bez przesadnego wyboru ale każdy znalazł coś dla siebie i wyszedł najedzony. Czysta pościel i ręczniki. Dojazd z drogi głównej bezproblemowy.”

• „Brakowało mi czajnika bezprzewodowego i kubków do herbaty.”

• „Pokoje nowoczesne, czyste”

• „Fantastyczny i bardzo miły personel, ale było ich zdecydowanie za mało, żeby poradzić sobie z obowiązkami. Starali się, jak mogli, ale np. jedna osoba nie jest w stanie równocześnie obsłużyć recepcji, gdzie jest ciągły ruch oraz baru, gdzie też gromadzi się sporo ludzi. Podczas śniadania całą dużą salę obsługiwała jedna osoba! Jestem pełna podziwu dla ich zaangażowania, ale tak nie powinno być. Jest to problem również dla klientów, którzy nie są właściwie obsłużeni. Doskonała lokalizacja dla osób podróżujących koleją, a równocześnie blisko do centrum - przystanek tramwajowy tuż przy hotelu, do zabytkowego centrum jedzie się 5 min.”

• Hotel Kern Buam Ocena: 10

„Bardzo dobre Pan w recepcji bardzo pomocny”

• „Idealny hotel na postój w podróżowanie po Europie. Świetna sauna 😍 Sklep, myjnia, stacja paliwowa na miejscu… hi5 ! Hotel akceptuje psy.”

• „Pokój bardzo czysty. Lokalizacja b. dobra, super market blisko. Śniadanie OK. Parking przy hotelu. Zdecydowanie polecam.”

• „Może nie jest najnowszy obiekt ale jest czysto, pokoje duże a obsługa miła i uczynna.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Region Graz