2. Rakousko hodnocení hotelů
  3. Rakousko hodnocení hotelů
Thaya Valley Autentická hodnocení B&B a penzionů od skutečných hostů

• Penzion Kulíšek Průměrné hodnocení: 10

„Pan majitel Kulíšek je skvělý pan , který svoji práci má rad . Penzion je přímo v centru, v krásném historickém domě , kde historie ,,dýchá “ na každém kroku . Pokoj byl velmi útulny, k dispozici fén i hygienické potřeby. K dispozici je i zdarma parkoviště . Výborná snídaně , tak dobré pečivo jsme dlouho nejedli. Přejeme spoustu dalších spokojených hostů.“

• Penzion Farma Průměrné hodnocení: 9

„Čisto v pokoji, splnilo mé očekávání“

• Penzion Onyx Průměrné hodnocení: 10

„Čisté prostředí“

• Pumpion Průměrné hodnocení: 9

„Krásný pokoj jako na zámku, výborná snídaně. Doporučuju.“

• Pension ANDREA Průměrné hodnocení: 1

„Jediné, co na tomto hrozném ubytování bylo fajn, byla lokalita a všechna turistická místa poblíž. Už při příjezdu jsme hodinu přešlapovaly před penzionem a naháněly pana majitele, aby nás pustil dovnitř. Ani se neobtěžoval přijít, jen nám po telefonu sdělil kod od dveří. Do dveří se musí silně bouchnout (všichni kopají), aby se otevřeli. Hliníkové - příšerný zvuk po celém penzionu pokaždé, když někdo "vstoupil". Pokoje hned vedle těch příšerných dveří. Psi štěkají po celém penzionu bez přestávky, protože se bojí těch šílených ran. Jediné o co se pán zajímal, jestli máme psa. Volal velice nepříjemný, že 250,- je potřeba hned uhradit a nahlásit, že máme psa - prý chodí automaticky generované zprávy o nahlášení psů - nic nepřišlo, ani s tím si pan majitel nedal práci. Toto ubytování splňuje jen pro pána výnosy, ale nezajímají ho hosté, ani se neukáže, protože by mu to zařízení asi každý omlátil o hlavu. A nedivím se, taky bychom se styděly toto nabízet. A to jsme byly jen jednu noc, kdy jsme kvůli kraválu po celém penzionu nikdo nespal. A ten náš pes z té noci má z toho domu hrůzy psychické problémy do teď a to cestujeme po celém světě a byly na hodně různých místech - toto jsme ještě nezažily. Děkuji, ale už nikdy více a pokud někdo chce klid, rozhodně ne sem. Ručníky můžete hledat marně, televize nefunguje, dveře od pokojů jsou papírové a slyšíte každé slovo z každého pokoje. Dlouho se z takové zážitku budeme vzpamatovávat.“

• Pension Zelený strom Průměrné hodnocení: 10

„Sympatický majitel, domácí prostředí, posezení na zahrádce, velký sprchový kout, za danou cenu předčilo očekávání“

• Ubytování Merlot Průměrné hodnocení: 10

„Ubytování je kousek od centra, má možnost parkování u ubytování, zahradu s posezením, je možné uschování a dobíjení kol v garáži. Paní majitelka je moc příjemná.“

• Pension Sebastian Průměrné hodnocení: 10

„Lokalita prijemny pan domaci krasna zahrada hezky stylový ubytovani a sklipek“

• U HRÁDKU Superior Průměrné hodnocení: 10

„Krásná klidná lokalita, skvělý výchozí bod objevování podyjí.Využily jsme nabízenou polopenzi, skvělé snídaně i večeře, výborná vína od menších vinařů.Přátelští a velmi pracovití majitelé hotýlku, kteří myslí na své hosty..“

• Penziony GAUDEO Průměrné hodnocení: 10

„Luxusní apartmán s výhledem na přehradu. Vynikající snídaně s velkým výběrem. Byli jsme i na večeři a byla skvělá. Chválíme i obsluhu ,velká spokojenost. Určitě se rádi vrátíme“

Thaya Valley – 29 nejlepších bed and breakfast a penzionů

podle 51 386 recenzí B&B a penzionů na Booking.com