Ritten Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Położenie”

• „Nowoczesny, przestronny apartament. Ładny widok balkonu na góry i okoliczne wioski. Komfortowe ogrzewanie podłogowe. Dobrej jakości meble, płytki, piękna drewniana podłoga. Blisko przystanku autobusowego (pod domem). Dzięki karcie RittenCard możliwość zwiedzania okolicy i Bolzano bezpłatnie komunikacją (autobus, kolejka, gondola, muzeum). Do stacji narciarskiej Rittner Horn ok 10 min samochodem. Parę minut spacerkiem do restauracji i centrum miasteczka Collalbo. Miła Pani gospodyni.”

• Appartments Neuhof Ocena: 10

„Obiekt i Gospodarze bardzo przyjaźni dla zwierząt. Byliśmy z naszym goldenem - było miejsce na spacery. Bardzo spokojna okolica, trochę na uboczu, ale to był dla nas duży atut. W ofercie Gospodarza także regionalne, domowe produkty, jak konfitury, soki, wina ... Fantastyczna opcja dojazdu do Bolzano -kolejką wąskotorową i linową”

• „Ładnie urządzony apartament z pięknym widokiem na góry. W apartamencie było wszystko co potrzebne. Spokojna i cicha okolica, w pobliżu (10 min autem) wyciąg narciarski i restauracje, wiele szlaków do wędrówek- także każdy znajdzie coś dla siebie 😉 Bardzo mili i pomocni gospodarze 🙂 Polecam!”

• „widok”

• Sonnen Residence Ocena: 6

„Widoki”

• SchartnerAlm Ocena: 10

„Fantastyczna obsługa, bardzo ładne i funkcjonalne wnętrze.”

• Birbamergut Ocena: 10

„Pięknie widokowo położony apartament. Czystość apartamentu i wyposażenie wyjątkowe. Bardzo miła i uczynna właścicielka. Kameralność wypoczynku. Idealny dla osób szukających spokoju i ciszy.”

• Sonnen Residence Ocena: 7

„Bardzo życzliwa obsługa.”

• „Przestronny, wygodny apartament, w pełni wyposażony. Garaż podziemny. Przemili właściciele.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Ritten

na podstawie 3 039 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com