2. Polsko hodnocení hotelů
  3. Polsko hodnocení hotelů
Rewal Coast Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Bagińscy Spa Průměrné hodnocení: 9

„Krásný pokoj,skvělé vybaven, personál, bazén,prostě vše. Moc se nám líbilo.Pokoje dál,v tiché zóně od recepce a wellnes. Všichni moc milí a ochotní. Vše čisté a voňavé.“

• Gryf Ośrodek Pobierowo Průměrné hodnocení: 9

„Pěkný a příjemný hotel obklopený zelení, k dispozici vnitřní a venkovní bazén, na pláž je to doslova pár kroků. Z plážového baru jsme každý večer pozorovali západ slunce a bylo to kouzelné. Na prodloužený víkend ideální volba.“

• Pablo Průměrné hodnocení: 10

„En: Very nice and helpfull owners. Nice communication. Accommodation was clean, we felt like home. Close to the beach and city center. Dogs were no problem, they are welcome. Cz: Velmi milý a nápomocní majitelé. Příjemná komunikace. Ubytování je čisté, cítili jsme se jako doma. Blízko moře a centra města. Žádný problém nejsou ani psy, kteří tu jsou vítáni.“

• Yod Pustkowo Průměrné hodnocení: 8

„Krásné dětské hřiště, příjemný personál, všude čisto a všechno hezky upravené, zajímavě a moderně řešené ubytování“

• Jola Pokoje Gościnne Průměrné hodnocení: 10

„Pohodlny pokoj, kousicek od plaze.“

• Bagińscy Spa Průměrné hodnocení: 6

„Renovované pokoje.“

• Bagińscy Spa Průměrné hodnocení: 10

„Všechno bylo super, čistota , personál i strava“

• Domki Diament Průměrné hodnocení: 9

„v“

• Baltic-Resort HolidayHomes Průměrné hodnocení: 9

„Klidná lokalita, k moři je to kousek přes borovicový les. Ubytování v bungalovu super. Určitě se sem příští rok vrátíme.“

Rewal Coast – 30 nejlepších hotelů