2. Francie hodnocení hotelů
  3. Francie hodnocení hotelů
Rhône Autentická hodnocení ubytování k pronájmu od skutečných hostů

• Résidence Montempô Part Dieu Průměrné hodnocení: 9

„Skvěle umístěný, příjemný hotel. pár metrů od nádraží, prostorný pokoj s kuchyňkou a pohodlnými postelemi. Skvěle těsnící okna. Ochotný a milý personál.“

• La Petite Cour - Croix-Rousse, Hypercentre Průměrné hodnocení: 10

„Zařízení ubytování bylo praktické. Popis cesty byl super, vše jsme našli, i místo bylo klidné.“

• OVELIA Lyon - Les Jardins d'Hortense Průměrné hodnocení: 10

„Být velmi čistý, v klidné lokalitě, dostupnost do centra díky blízkosti zastávky výborná. Personál na recepci velmi nápomocný. Být se nachází v domově seniorů, takže se vám nemůže stát, že budete mít hlučné sousedy. 😊 Toto bylo velké plus. Pobyt v Lyonu jsme si velmi užili a přispěl k tomu i tento apartmán. Děkujeme“

• Citadines Presqu'île Lyon Průměrné hodnocení: 9

„Výborná lokalita, skvělá zvuková izolace, nonstop recepce, možnost úschovy zavazadel“

• DOMITYS LYON LA MANUFACTURE Průměrné hodnocení: 5

„Interiér a uspokojující vybavení pokoje. Dobrá dostupnost metra. Obchody a kavárny v okolí.“

• T1bis, balcon, proche Part-Dieu Průměrné hodnocení: 9

„Apartmán se nachází deset minut pěšky od vlakového nádraží a zastávky tramvaje zajišťující dopravu z letiště a zpět.V blízkosti je mnoho větších obchodů.V místě ubytování je klid a také bezpečno.“

• „Skvělé umístění Čisté Hezké“

• Odalys City Lyon Bioparc Průměrné hodnocení: 8

„Snídaně velice dobrá. A navíc velmi milá paní, která má na starosti snídaňový bar. Velice mi pomohla v komunikaci z recepcí. Ještě jednou paní Ivetě děkuji.“

• „Výborná poloha apartmánu, parkování zdarma, prostorný balkon, úžasný personál“

• Chez Alam à L'opéra de Lyon Průměrné hodnocení: 9

„Ubytování je malé, ale je v něm vše potřebné včetně slušně vybavené kuchyňky. Ubytování je pár kroků od stanice metra, dostanete se rychle úplně všude! Apartmán doporučuji všem, kteří hledají čisté, pěkné a cenově dostupné ubytování a zároveň jim nevadí sdílet s druhou osobou těsný prostor.“

Rhône – 30 nejlepších ubytování k pronájmu

podle 124 142 recenzí ubytování k pronájmu na Booking.com