2. Recenzije hotela u državi ITA
  3. Recenzije hotela u državi ITA
Riviera Ovest Proverene recenzije hotela od stvarnih gostiju

• Hotel Garni San Carlo Ocena gostiju: 10

„Doru;ak je bio fantasti;an. Daleko bolji od o;ekivanog. Osoblje iyuyetno ljubayno.”

• New Tiffany's Park Ocena gostiju: 10

„Dorucak je odlican. Čak mi se koncept svidja da vam oni sipaju u tanjir a ne samoposluzivanje. Mislim da se na taj nacin baci puno manje hrane. I sve pohvale za ljubaznost i ponudu. Vegetarijaska jela su dosta zastupljena, sve je homemade i jako ukusno. Dorucak traje do 12h. Za Italiju gde je sve bezobrazno skupo, ovaj objekat je pun pogodak.”

• Hotel Gritti Ocena gostiju: 9

„Krasivij, cistij, stiljnij otelj....ochenj privetlivij, vezlivij personal, gotovij pomogatj v trudnuju minutu, ochenj operativno rabotajut...zavtrak i uzhin sootvetstvujut zdorovomu pitaniju - vkusno...nomer oformlen krasivo, ochenj milie shtori i pokrivala...raspolozhenie otelja ochenj udobnoe...poluchili vse , cto planirovali...”

• Hotel Malibran Ocena gostiju: 7

„Svedski sto. Veoma dobar.”

• Hotel Concordia Ocena gostiju: 10

„Super sve”

• Hotel Emperador Ocena gostiju: 7

„Blizu mora i na samom početku šetališta. Lepo nam je bilo i dobro smo spavali . Svaki dan je soba bila sređena i peškiri su takođe bili menjani . Doručak klasičan i raznovrsan. U ceni su bile uključene i dve ležaljke sa suncobranom .”

• Hotel Christian Ocena gostiju: 10

„Sve je extra Čisto, osoblje ljubazno”

• Camping Ca' Savio Ocena gostiju: 10

„Prijatno okruzenje, suma, cvrkut ptica, more. Kamp je u blizini naselja sa prodavnicama, restoranima. Rent a bike available, biciklisticke staze, jogging... Venecija na 20ak min brodom. Lido di Jesolo u blizini. Za shopping je pogodno, outlet centri.”

• Hotel Atene Ocena gostiju: 10

„Ljubazno osoblje i cist smestaj”

• Hotel Orizzonte Ocena gostiju: 7

„DORUCAK JE BIO DOBAR, KREVET ZA DETE JE UZASAN”